Horúca správa zo Švédska: Marek Hamšík už má byť v Göteborgu, podpis zmluvy na spadnutie

Marek Hamšík sa na neapolskom San Paolo dočkal veľkej poctyMarek Hamšík sa na neapolskom San Paolo dočkal veľkej pocty Zdroj: profimedia.sk

GÖTEBORG - Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík by mal v pondelok podpísať zmluvu s IFK Göteborg. V nedeľu o tom informoval portál švédskeho periodika Sportbladet s odvolaním sa na svoje zdroje.

Podľa Sportbladetu mal Hamšík priletieť do Göteborgu v nedeľu, v pondelok ho čaká lekárska prehliadka a potom podpis zmluvy. V krátkom čase by sa mal zapojiť aj do tréningového procesu klubu. Predstavitelia IFK zatiaľ špekulácie o príchode 33-ročného stredopoliara nechceli oficiálne komentovať.

Hamšík bol doteraz hráč čínskeho PFC Ta-lien, s ktorým však už rozviazal spoluprácu. Tamojšia liga totiž štartuje až 20. apríla, slovenských futbalistov čaká už koncom marca vstup do kvalifikácie MS 2022 a Hamšík sa predtým chce rozohrať. Hamšík rokoval aj o prestupe do Slovana Bratislava, no so slovenským majstrom sa nedohodol na podmienkach zmluvy.

Viac o téme: Marek Hamšík IFK Göteborg
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články