VIDEO Švédski fanúšikovia sa z Hamšíka totálne pobláznili: Slovenskú ikonu veľkolepo privítali

Marek Hamšík sa na neapolskom San Paolo dočkal veľkej poctyMarek Hamšík sa na neapolskom San Paolo dočkal veľkej pocty Zdroj: profimedia.sk

GÖTEBORG - Kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie Mareka Hamšíka vítali v nedeľu večer na letisku v Göteborgu stovky fanúšikov tamojšieho IFK. V pondelok má 33-ročný slovenský reprezentant v novom klubu podpísať zmluvu.

Denník Sport Expressen na sociálnych sieťach uverejnil videá z vášnivého privítania, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani fanúšikovia v Turecku či Južnej Amerike. Slovenský futbalista od nich dostal klubový šál a pózoval s ním za búrlivého skandovania svojho mena.

Hamšíka v pondelok čaká lekárska prehliadka a potom podpis kontraktu. V krátkom čase by sa mal zapojiť aj do tréningového procesu klubu. Hamšík bol doteraz hráč čínskeho PFC Ta-lien, s ktorým však už rozviazal spoluprácu. Tamojšia liga totiž štartuje až 20. apríla, slovenských futbalistov čaká už koncom marca vstup do kvalifikácie MS 2022 a Hamšík sa predtým chce rozohrať. Hamšík rokoval aj o prestupe do Slovana Bratislava, no so slovenským majstrom sa nedohodol na podmienkach zmluvy.

 

 

Viac o téme: Marek Hamšík Slovensko IFK Göteborg
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube, Twitter
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články