FOTO Pirát Krištofič skončil v bolestiach a slzách: Krv, pot aj obetované financie vyjdú navnivoč!

Samuel Pirát Krištofič Samuel Pirát Krištofič Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Slovenskí fanúšikovia MMA smútia. Oktagon 22, ktorý je naplánovaný na 27. marca totiž prišiel o jednu z najväčších hviezd. Slovenský bojovník MMA Samuel "Pirát" Krištofič (31) kvôli nepríjemnému zraneniu kolena s určitosťou nenastúpi na očakávaný hlavný predzápas proti francúzskemu súperovi Alexovi Lohorému.

Nepríjemné zranenie kolena utrpel populárny bojovník počas tréningu vo svojom domovskom trnavskom Spartakus Fight Gyme. Pirát skončil v bolestiach a slzách na žinenke a okamžite sa so zlými správami podelil s fanúšikmi na sociálnej sieti. 

"Čím ďalej, tým viac a lepšie sa snažím porozumieť ceste bojovníka. Myslím že najdôležitejšie je prijať veci s láskou a pokojom. Dnes ráno som sa postavil na váhu, ukazovalo niečo pod 87kg. Krásne pocity, keď som si spomenul, že 2 týždne pre zápasom s Robom som ešte vážil cez 90 kg. Forma asi najlepšia v kariére. Vytrvalostne a tvrdosťou som na úrovni Avangera a predsa. O pár hodín po uvedomeni si všetkých týchto faktov som ležal na žinenke v bolestiach a slzách. Bolestiach preto, lebo mi koleno popraskalo ako by som roztrhol tričko a v slzách preto, že každodenná drina, krv, pot, modriny a obetované financie vyjdú navnivoč. Mal som v úvode pocit povinnosti sa všetkým za to ospravedlniť. No vlastne nevidím dôvod sa niekomu ospravedlňovať. Milujem to a snažím sa zo seba dostať maximum každý deň, aby som bol zajtra lepší ako dnes. Aby som mohol sám sebe a vám všetkým predviesť to najlepšie, čo je vo mne ukryté. Preto prijímam toto nešťastie s láskou, pokojom a som vyrovnaný. Krížne väzy sú na s*ačku, to však znamená len jedno. Padáme aby sme vstali a stali sa silnejšími. Ďakujem za vašu priazeň a podporu. Ďakujem celému tímu SFG, ktorý sa dnes o mňa enormne postaral a všetko povybavoval. Ste moja rodina, ďakujem.

V prvých minútach som bol naozaj v depkách a mal som chuť plakať ako malý.

P.S.: V prvých minútach som bol naozaj v depkách a mal som chuť plakať ako malý, stále je vo mne ten temperament uletený, no s láskou prijímam aj tie komenty ľudí, ktorí sa tešia a píšu hlúposti. Len pravý bojovník pochopí, že vy tú lásku potrebujete najviac. Krásny večer priatelia. Nikam neodchádzam, moja crew je stále tu," napísal Krištofič a pridal zábery z nepríjemného zranenia. 

"S barlami som sa celkom naučil za ten deň a "behám" snimi ako ľan. Rozmýšľam, ze dám dole bradu a vlasy, čo vy na to?" napísal o deň na to Pirát na sociálnej sieti a pridal fotografiu s barlami. 

Krištofič, ktorý má na profi okruhu skvelú bilanciu 13:3 a na decembrovom Oktagon 19 sa do klietky vrátil po 488 dňoch suverénnym TKO v prvej minúte druhého kola proti Poliakovi Strzelczykovi, pritom hlásil azda najlepšiu formu kariéry a pochopiteľne nepríjemné vyradenie je veľkou ranou. Pirát, ktorý sa pripravuje pod vedením Attilu Végha, sa prípadným triumfom mohol posunúť do titulového mixu v strednej alebo velterovej váhe, kde sú šampiónmi Karlos Vémola a David Kozma. Veľké súboje ale bude musieť odložiť. Ak by sa naplnili tie najhoršie predpovede o roztrhnutom krížnom väze, môže ho zranenie vyradiť až na 6 až 8 mesiacov.

Viac o téme: Oktagon Samuel Pirát Krištofič Alex Lohoré Spartakus Fight Gym
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky, Instagram Samuel Pirát Krištofič

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy