Za sex s Djokovičom mala dostať desaťtisíce: Krásna modelka mala zničiť povesť svetovej jednotky!

Novak Djokovič a srbská modelka Natalija ŠčekičováNovak Djokovič a srbská modelka Natalija Ščekičová Zdroj: SITA/AP/Andy Brownbill, Instagram/Natalija Ščekičová

BRATISLAVA/BELEHRAD - Srbský tenista Novak Djokovič patrí medzi absolútnu špičku vo svete tenisu. Nedávno prekonal rekord Rogera Federera v počte týždňov na čele rebríčka ATP a vo svete má obrovské uznanie. Najnovšie vyplávali na povrch skutočnosti, že jeho povesť mohla byť výrazne poškvrnená sexuálnym škandálom, ktorý by pravdepodobne zničil aj manželstvo aktuálnej svetovej jednotky.

Srbská modelka Natalija Ščekičová vyrozprávala šokujúci príbeh, ako mala zviesť Novaka Djokoviča a zinkasovať za to poriadny balík peňazí. Išlo o čiastku takmer 60-tisíc eur. "Pravdou je, že sa mi ozval muž, ktorého poznám z mesta, a ktorého som považovala za seriózneho človeka. Vedel, čo robím," začala rozprávať svoj príbeh modelka pre magazín Svet & Scandal a pokračovala: "Všetko vyzeralo byť v poriadku. Pozval ma na stretnutie, myslela som si, že pôjde o pracovné stretnutie. Ako dialóg pokračoval, uvedomila som si, že to s tým nemá nič spoločné."

Ščekičová bola zaskočená, čo od nej dotyčný žiada a myslela si, že ide o vtip: "Najprv som si myslela, že je to skrytá kamera. No on to myslel vážne. Povedal mi, že mám zviesť Novaka a všetko to natočiť," pokračovala modelka a dodala: "Cítila som sa byť urazená a ponížená."

Nahnevaná Ščekičová samozrejme ponuku odmietla. "Napadlo mi, že ho udriem, polejem vodou, ale udržala som nervy na uzde, pretože sme boli na verejnom mieste. Vzala som si veci a odišla. Dúfam, že nenašiel nikoho iného, ​​pretože by to voči Novakovi nebolo fér. V našej krajine je akýmsi bohom a pre nás všetkých je veľkým príkladom," uzavrela pôvabná modelka.

 

Viac o téme: Novak Djokovič Natalija Ščekičová
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky