Pukač má v zápase Vémola vs. Ďatelinka jasno: Favorit síce nie je, ale fandím mu

Robo PukačRobo Pukač Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Oktagon s poradovým číslom 22 nám prinesie očakávaný hlavný zápas, v ktorom nebude chýbať Karlos Vémola. Tentoraz sa mu titul v strednej váhe pokúsi ukradnúť Milan Ďatelinka, ktorý vyhral v štyroch po sebe idúcich zápasoch.

Na predikciu hlavného zápasu večera, v ktorom sa aj sám predstaví o niečo skôr, sme sa pýtali Roba Pukača. "Ďatelinka podľa mňa bude čerpať z toho, že je mladý. Berie to tak, že je to jeho šanca. Má za sebou sponzorov a tvrdo sa pripravuje." Borec z Považskej Bystrice je známy aj tým, že do druhého kola svojich súperov často nepustí.

Milan Ďatelinka Galéria fotiek (3) Zdroj: Oktagon MMA

V každom z jeho posledných štyroch posledných vystúpení dokázal oponenta ukončiť už v úvodnom kole, dvakrát submisiou a dvakrát spôsobom KO/TKO. "Na zemi nie je stratený, jutsu mu ide, no väčšiu šancu v zápase s Vémolom má hlavne v prvom kole a na nohách. Čím bude zápas dlhší, tým to bude hrať viac do karát Vémolovi. Karlos sa na vás natlačí, na klietku a tam je doma, je zvyknutý na dlhšie zápasy. Má v tomto smere väčšiu prax," komentoval pre Športky Pukač.

Karlos Vémola získal titulový Galéria fotiek (3) Zdroj: Oktagon MMA

Karlos Vémola skúsenejší jednoznačne je, už v roku 2010 sa dostal do UFC, v ktorom absolvoval celkovo šesť zápasov. Od roku 2016 sa "Terminátor" predstavil v celkovo pätnástich zápasoch, pričom ho v tomto období dokázal poraziť iba Attila Végh vo veľkolepom zápase storočia.

"V postoji má Ďatelinka dobrý základ, no miernym favoritom je pre mňa Karlos. Fandím ale Milanovi," prezradil k zápasu Robo Pukač, ktorého čaká súboj s Janom Malachom. V ňom sa pokúsi zaznamenať triumf po dvoch prehrách s Wittnerom a Krištofičom. "Už dolaďujem váhu, takže ma už nečakajú žiadne ťažké tréningy. Cítim sa dobre. Som pripravený, chcem odčiniť svoje predchádzajúce neúspechy," priznal Robo Pukač.

Viac o téme: MMA Oktagon Karlos Vémola Milan Ďatelinka
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články