Pirát si zrejme márne pýta zápas s Vémolom: Chce Attilkovho chlapca, ja som jeho chlapec!

Samuel Samuel "Pirát" Krištofič Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Samuel "Pirát" Krištofič bezprostredne po zápase Karlosa Vémolu s Milanom Ďatelinkom viackrát v rozhovore štúdia Oktagon MMA narážal na stále neuskutočnený zápas medzi ním a Vémolom. Podľa jeho slov sa mu Karlos vyhýba.

Krištofič sa poslednýkrát do oktagonu dostal v decembri v zápase, v ktorom zvíťazil nad Mateuszom Strzelczykom v druhom kole spôsobom TKO. V sérii má na konte tri výhry, keďže predtým zvíťazil aj nad Robom Pukačom a Brazílčanom Andersonom de Queirozom. Jeden z najpopulárnejších slovenských zápasníkov sa teší z narodenia dcérky Dominiky a popritom si doliečuje zranené koleno.

Pirát sa už očividne nevie dočkať návratu do klietky, pričom by najradšej dostal možnosť zápasiť s Vémolom. "Som trošku sklamaný, pretože znova Karlos rozpráva o iných súperoch. Chce mať zápas s jedným z Attilkových chlapcov a ja som Attilkov chlapec. Nechce mať so mnou zápas, ide inými cestičkami. Stále sa tomu zápasu vyhýba a ja sa pýtam prečo. Pre niečo ten zápas nechce a dôvod vie iba on. Koleno sa mi zahojí a budem pripravený zápasiť, takže v tom to nie je," prezradil Pirát v štúdiu Oktagonu.

Samuel Pirát Krištofič a Galéria fotiek (3) Zdroj: Oktagon MMA

V zmysle stavby zápasov je známe, že fighteri nie sú jedinými, ktorí vstupujú do kostry nadchádzajúcich udalostí. Veľakrát majú v tomto zmysle totiž hlavné slovo najmä promotéri. "Všetci sme videli silu Karlosa. Na Slovensku a v Česku momentálne nemá relevantného súpera. Keď bude chcieť Karlos zápasiť o titul, postaví sa overenému zahraničnému borcovi, ktorý tu predtým vyhrá zápas," konštatoval na tlačovej konferencii jeden z dvojice hlavných mužov organizácie Ondřej Novotný. 

Viac o téme: Karlos Vémola Ondřej Novotný Oktagon MMA Samuel Pirát Krištofič
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky