Youtuber vyzval do boxerského zápasu Danu Whitea: Jake Paul do hry prináša miliónové stávky

Jake PaulJake Paul Zdroj: SITA/AP/Joe Scarnici

BRATISLAVA - Youtuber Jake Paul sa už 17. apríla v Atlante stretne v boxerskom zápase s bývalým šampiónom Bellatoru a tiež bývalým zápasníkom UFC Benom Askrenom. Okolo Jakea Paula a jeho brata Logana je veľký rozruch, takže sa na túto akciu bude dívať veľké množstvo fanúšikov bojových umení. Jakeove vyjadrenia smerovali neraz na konto veľkých hviezd UFC vrátane prezidenta Danu Whitea.

Dana White sa ohľadom známeho youtubera vyjadril presne tak, ako sa od neho čakalo. "Jake Paul nie je žiadny boxer. Je to zas**ný chlapec z youtube," konštatoval prezident UFC, ktorý navyše stavil milión dolárov na víťazstvo Bena Askrena.

Paul na seba strhol pozornosť nielen médií, ale aj viacerých zápasníkov vyzývaním Conora McGregora do zápasu. Teraz reagoval na slová Danu Whitea. "Stávku by som chcel zvýšiť na dva milióny. Môj tím je k dispozícii na uzavretie zmluvy. Keď bude po tom, tak by sme sa mohli zamerať na akciu Jake Paul - Dana White 2021. Keď si teda boxer a ja len youtuber," napísal na instagrame Jake Paul. 

 

Paul je podceňovaný aj preto, že absoloval len dva boxerské zápasy. Jeden s youtuberom Alim Eson Gibom (AnEsonGib) a druhý s bývalým hráčom NBA Nateom Robinsonom. V oboch zápasoch vyhral pred limitom na KO/TKO. Teraz sa však prvýkrát postaví do ringu proti skutočnej hviezde v rámci fighterského sveta. Za Jakeom Paulom stojí aj legendárny Mike Tyson, ktorý sa neraz vyjadril, že príchod tohto youtubera do sveta boxu je prínosom a podčiarkol aj to, že boxuje skutočne veľmi dobre. 

Jake Paul Galéria fotiek (4) Zdroj: SITA/AP/Joe Scarnici

Do ohňa sa rozhodol priliať aj Khabibov manažér Ali Abdelaziz. "Paul a jeho brat Logan sa mi páčia, pretože sú skutoční, vytvárajú z ničoho niečo zaujímavé. Verím, že sa mu podarí neskôr zmlátiť aj Conora a celý jeho tím," uviedol Abdelaziz v jednom z rozhovorov. 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
Viac o téme: Dana White Jake Paul
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: športky

Súvisiace články