Raiola si opäť nedával servítky pred ústa: Guardiola? Každý veľmi dobre vie, čo si o ňom myslím

Mino RaiolaMino Raiola Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA - O známom agentovi Minovi Railovi sa už toho popísalo dosť, ale kontroverzný taliansky hráčsky zástupca si nedával servítku pred ústa ani v najnovšom rozhovore.

Agent Gianluigi Donnarummu, Matthijsa de Ligta, Erlinga Haalanda, Paula Pogbu či Zlatana Ibrahimoviča odpovedal na otázku, ktorá sa týkala jeho vzťahu ku Manchestru United. Spomínaný Pogba sa neustále spája s odchodom z Old Trafford, keďže sa nahlas hovorí o jeho prípadnom návrate do Juventusu Turín, alebo o prestupe do Realu Madrid.

"Pogba je žiadaný celosvetovo. Z Manchestru United som počul, že je žiadaný aj zo strany Solskjaera. Ak sa ma dnes niekto opýta, či mu dokážem nájsť nový klub, môžem zobrať môjho päťročného synovca, lebo aj ten dokáže Paulovi nájsť klub na najvyššej úrovni. Je mi jedno, či ešte niekedy budem jednať s Manchestrom United ohľadom môjho hráča, nie som na nich odkázaný. Som nezávislý človek, nikto neriadi môj osud," uviedol sebavedomý Raiola.

Mino Raiola a Pep Galéria fotiek (2) Zdroj: Facebook, SITA

Agent reagoval aj na otázku spojenú s údajným záujmom Pepa Guardiolu o služby talentovaného Haalanda, ktorého by Manchester City rád podpísal: "Pep Guardiola? Pre mňa je to uzavretá kapitola. Každý veľmi dobre vie, čo si o ňom myslím. Nemáme spolu dobré vzťahy, takže si o mne môže hovoriť čo chce, nebudem sa tým vôbec zaoberať.“

Viac o téme: Mino Raiola Paul Pogba Erling Haaland
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky