Desivé VIDEO len pre silné žalúdky: Ruský Terminátor počas súboja MMA prišiel o prst!

Khetag Pliev a Kevin Goodale na predzápasovom váženíKhetag Pliev a Kevin Goodale na predzápasovom vážení Zdroj: Instagram/Khetag Pliev

PHILADELPHIA - Bývalý zápasník vo voľnom štýle Khetag Pliev prišiel v nočnom súboji proti Kevinovi Goodalemu o prst. Stalo sa tak počas zápasu MMA vo Philadephii.

Terminátor, ako znie prezývka Plieva v svete MMA, skončil v zápase s technickým KO už v druhom kole, to ale nebolo všetko. Počas vyhlásenia víťaza si rozhodca David Osaghae všimol, že ruskému bojovníkovi chýba na pravej ruke prstenník. 

Pre všetkých to bol poriadny šok, pretože si počas zápasu nič nevšimli až spätné televízne zábery jasne ukázali, že v zápase bola musel o jeden prst niekde prísť. "Neviem, nič si nepamätám. Aby som bol úprimný, tak vážne nič. Musím sa na to znovu pozrieť na videu," uviedol po zápase Kevin Goodale.

 

Poriadne prekvapený bol aj niekdajší wrestler CM Punk, ktorý celý duel komentoval: "Vážne nechápem, čo sa stalo. Nebudeme kvôli vám tie zábery znovu opakovať, dámy a páni, ale rozhodne sa nejedná o vykĺbenie, alebo nejakú komplikovanú zlomeninu. Ten prst je jednoducho preč!" uviedol zdesený komentátor a jeho slová sa neskôr potvrdili. 

37-ročný štvornásobný ruský národný šampión vo wrestlingu, ktorý v roku 2012 reprezentoval Kanadu na Olympijských hrách, našťastie chýbajúci prst po zápase našiel a v najbližšej nemocnici mu ho prišili. Terminátor potom zdieľal foto z nemocnice na sociálnej sieti, ale desivý zážitok zo súboja mu rozhodne zostane do konca života. 

Viac o téme: Khetag Pliev Kevin Goodale
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: športky