VIDEO Skrvavený v rukách polície: Zdrogovaná bývalá hviezda Interu napadla vlastných rodičov!

Fredy Guarín Fredy Guarín Zdroj: SITA

BOGOTA - Niekdajšia kolumbijská hviezda milánskeho Interu Fredy Guarín čelí obrovskému problému. Na sociálne siete sa dostalo video, v ktorom ho policajt v zakrvavených džínsoch vyťahuje z domu a zatýka potom, čo bol obvinený z domáceho násilia.

Dnes už 34-ročný záložník kolumbijského Millonarios F.C., ktorý päť rokov pôsobil na milánskom San Sire v drese Interu, sa počas zásahu policajta vzpieral a súdiac podľa roztrhaného trička predtým aj fyzicky bojoval. Tamojší policajný generál Jorge Vargas uviedol, že kolumbijský futbalista bol pod vplyvom drog.

Kolumbijské médiá uviedli, že Guarín pred zásahom polície napadol svojho otca a následne aj ďalších členov rodiny, za čo bol následne spacifikovaný a zatknutý. Z videa nie je jasné, koho krv mal bývalý futbalista Interu na nohaviciach. Políciu naňho zavolala vlastná rodina. "Fyzicky napadol rodičov a tí na neho zavolali políciu," potvrdil Vargas. 

 

Kolumbijčan má za sebou bohatú a úspešnú futbalovú minulosť v Európe. Z francúzskeho St. Étienne sa presúval do portugalského Porta, s ktorým ovládol Európsku ligu a následne si tak vybojoval angažmán v milánskom Inter. Po piatich rokoch na San Sire zamieril do Číny, kde strávil štyri sezóny a po krátkom pôsobení v Brazílii sa vrátil do rodnej Kolumbie, kde oblieka dres Millonarios. Nedávno si vzal voľno aby vyriešil nejaké osobné problémy a zdá sa, že tie ho dohnali až na policajnú stanicu. 

Viac o téme: Inter Miláno Fredy Guarin Millonarios F.C.
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky