FOTO Vyzeralo to na rozchod, lenže... Hviezdny tenisový pár všetkých prekvapil!

Elina Svitolinová a Gaël Monfils sa zasnúbiliElina Svitolinová a Gaël Monfils sa zasnúbili Zdroj: Instagram elisvitolina

PARÍŽ - Hviezdny tenisový pár Elina Svitolinová a Gaël Monfils ohlásil zasnúbenie. Len šesť týždňov po tom, čo dvadsaťšesťročná Ukrajinka a o osem rokov starší Francúz oznámili, že si dávajú pauzu, informovali na sociálnych sieťach o chystanom sobáši.

"Povedala ÁNO. Madame MONFILS @elisvitolina," napísal štrnástý hráč svetového rebríčka Monfils k spoločnej fotografii na Instagrame, na ktorom má Svitolinová zásnubný prsteň.

Fotografiu z rovnakej série v romantickej scenérii so zasneženými horskými vrcholkami v pozadí zverejnila aj svetová päťka Svitolinová so slovami: "ÁNO!!! Začiatok našej večnosti." Obaja k svojim príspevkom pridali hashtag "Júl 2021".

Slávni tenisti tvoria pár od roku 2018 a majú společný instagramový účet. Po februárovom Australian Open v oficiálnom vyhlásení uviedli, že potrebujú vo vzťahu pauzu. O šesť týždňov neskôr svojich fanúšikov teraz potešili oznámením o zasnúbení.

Viac o téme: Gael Monfils Elina Svitolinová
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články