Ďalší príklad toho, že MMA nie je pre každého: Súper mu zmenil tvár na nepoznanie

Marcel RojoMarcel Rojo Zdroj: Instagram/Marcel Rojo

BRATISLAVA - Bojovníci v MMA sú považovaní právom za najtvrdších športovcov na svete. Veľa si toho totiž vytrpia nielen v rámci zápasu, ale i pred ním a po ňom. Svoje by o tom určite vedel rozprávať aj argentínsky borec Marcelo "Pitbull" Rojo. V prvom vystúpení v UFC ho totiž jeho súper zmlátil na nepoznanie.

Len pár sekúnd delilo Marcela Roja od záveru duelu s Charlesom Jourdainom v jednom z predzápasov galavečera UFC Fight Night 187. Aj keď v prvom veľkom zápase svojej kariéry nezačal zle, v druhom kole sa karta obrátila. V závere tretieho mu Jourdain po niekoľkých tvrdých a presných rán uštedril KO, a to pár sekúnd pred koncom tretieho kola. Rojo svoju tvár ukázal všetkým fanúšikom neskôr na twitteri, niektorí ho takmer vôbec nespoznali. 

 

Rojo tesne pred zápasom súhlasil so zmenou súpera, s ktorým navyše bojoval vo vyššej hmotnostnej kategórii, než na akú sa pred tým chystal. "Je to najkrutejší šport na svete, no narodil som sa preň. Je mi ľúto, že sa na to musela pozerať moja rodina. Mal som zlomené obe kosti pod okom, no bol som pri vedomí. Bol som pripravený to ustáť do konca, najviac ma bolelo to, že som nezvíťazil," konštatoval rodák z Cordoby. Podľa posledných správ organizáciu UFC zaujal nielen výkon, ale aj prístup Roja k ťažkej situácii a vyzerá to tak, že čoskoro sa znova postaví do najslávnejšieho oktagonu sveta. 

Viac o téme: UFC Marcel Rojo Charles Jourdain
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články