VIDEO Kritizovaný rozhodca po zápase nemohol odolať: Od Haalanda sa dožadoval autogramu

Erling Haaland venoval svoj podpis rozhodcoviErling Haaland venoval svoj podpis rozhodcovi Zdroj: Twitter

MANCHESTER - Manchester City zdolal Borussiu Dortmund tesným výsledkom 2:1, keď víťazný zásah zaznamenal v 90. minúte odchovanec domáceho tímu Phil Foden. O zaujímavý moment sa po samotnom stretnutí postaral asistent hlavného rozhodcu.

Ten po odchode z ihriska požiadal v tuneli štadióna Etihad Stadium o podpis talentovaného útočníka Erlinga Haalanda, čo na takýchto vrcholných podujatiach nebýva vôbec zvykom. Na správanie rozhodcu sa chce pozrieť aj samotná UEFA, ktorá v tom vidí možné porušenie pravidiel.

Kuriózne na celej veci je, že táto skupina rumunských rozhodcov na seba upozornila už v decembrovom zápase PSG s Basaksehirom Istanbul, kde štvrtého rozhodcu Sebastiana Coltescua obvinili členovia tureckého klubu z rasizmu. Následne všetci futbalisti odišli z trávnika. Po včerajšom stretnutí pre zmenu prosil asistent rozhodcu o podpis, čo anglická tlač, ale aj samotní komentátori športovej televízie označili za veľmi neprofesionálne. Mimo iného zazneli kritické ohlasy aj na ich samotný výkon v zápase Manchestru City s Borussiou Dortmund.

 

Viac o téme: Borussia Dortmund Erling Haaland
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: Športky