Tretia kvalifikácia EHOKEJ Ligy, tretí víťaz, slovenský súboj o tretie miesto

Zdroj: ehokejliga.sk

V poradí tretie kvalifikačné kolo pred draftom EHOKEJ Ligy TIPOS Extraligy má opäť iného víťaza. Po AnonymousCZ91 a pepcastachurcik triumfoval tentokrát Dzouvi.

Adam „Dzouvi“ Menšík zdolal vo finále Josefa „pepcastachurcik“ Stachuru 4:3 a v priebežnej kvalifikačnej tabuľke pred draftom sa vyšvihol na druhé miesto. Prvý je, aj vďaka výsledkom z predchádzajúcich kôl, aktuálne jeho zdolaný finálový súper pepcastachurcik.

"Hralo sa mi dobre. S nikým som nemal väčší problém a všetko bolo akoby pod mojou kontrolou. Finále s pepcom bolo buď-alebo a vyšlo to. Dlho sme už proti sebe nehrali. Nevedel som, čo môžem očakávať. Zápas to bolo z jednej strany na druhú. V závere ma zavrel, myslel si, že ešte dokáže vyrovnať a pôjdeme do predĺženia, ale gólman ma podržal," zhodnotil po tretej kvalifikácii Dzouvi.

Tretí v priebežnej draftovej tabuľke je Jakub „AnonymousCZ91“ Novák, ktorí triumfoval v prvej kvalifikácii no v tentokrát vypadol už v druhom kole, keď ho zdolal slovenský hráč Denis „Maverick28V“ Mjartan.

Čisto slovenský súboj sa odohral v zápase o tretie miesto, kde sa stretli slovenskí reprezentanti Sandra „LadyBrunette“ Demitrová a Anton „Fenomen36363“ Meško. Sandra na svojej ceste pavúkom zdolala aj úradujúceho majstra českej EHL Adama „CallmePablo“ Čejku. V takzvanom malom finále však podľahla Fenomenovi 4:8. Fenomen sa dvakrát po sebe umiestnil na treťom mieste a v priebežnej draftovej tabuľke mu patrí štvrtá pozícia a je najvyššie postaveným Slovákom. Sandra je aktuálne siedma.

Ďalší slovenský favorit DaviDoSen tretie kolo kvalifikácie vynechal. Na programe sú ešte dve kolá (9. apríla a 11. apríla). Zapojiť sa stále môžu aj noví hráči. Za prvé miesto v jednom z kôl sa udeľuje 55 bodov, čo by víťaza momentálne katapultovalo na štvrtú pozíciu pred draftom.

Registrácia prebieha na stránke ehokejliga.sk.

Tretia kvalifikácia EHOKEJ Ligy, Galéria fotiek (2) Zdroj: ehokejliga.sk

TOP 3 Kvalifikácie #3
1. miesto: Adam „Dzouvi“ Menšík
2. miesto: Josef „pepcastachurcik“ Stachura
3. miesto: Anton „Fenomen36363“ Meško

 

  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky