Arsenal FC - SK Slavia Praha: Online prenos zo štvrťfinále Európskej ligy

Futbalista Lukáš Provod (vľavo) zo Slavie Praha a Thomas Partey z Arsenalu Londýn v súboji o loptu počas prvého zápasu štvrťfinále Európskej ligy Arsenal Londýn - SK Slavia PrahaFutbalista Lukáš Provod (vľavo) zo Slavie Praha a Thomas Partey z Arsenalu Londýn v súboji o loptu počas prvého zápasu štvrťfinále Európskej ligy Arsenal Londýn - SK Slavia Praha Zdroj: TASR/AP/Alastair Grant

LONDÝN - Futbalisti Slavie Praha remizovali vo štvrtkovom prvom štvrťfinálovom dueli Európskej ligy UEFA na pôde Arsenalu Londýn 1:1. Domáci "kanonieri" viedli od 86. minúty po góle Nicolasa Pepeho, v tretej minúte nadstaveného času však vyrovnal Tomáš Holeš. Slovenský stredopoliar Jakub Hromada odohral za Slaviu prvý polčas. Odveta je na programe 15. apríla o 21.00 h v Edene.