VIDEO Hráči Granady a Manchestru United zostali šokovaní: Nahý exhibicionista prerušil zápas!

Nahý exhibicionista na trávniku počas prvého zápasu štvrťfinále Európskej ligy Granada CF - Manchester UnitedNahý exhibicionista na trávniku počas prvého zápasu štvrťfinále Európskej ligy Granada CF - Manchester United Zdroj: TASR/AP/Fermin Rodriguez

GRANADA - Futbalisti Granady a Manchestru United zostali prekvapení, keď počas ich vzájomného zápasu Európskej ligy prišiel na trávnik neželaný návštevník.

V 6. minúte pohárového stretnutia vybehol od prázdnych tribún nahý fanúšik, ktorý na pár minút prerušil zápas. Samozrejme exhibicionistu spacifikovala polícia, ktorá ho odviedla z ihriska, ale UEFA bude určite zaujímať ako sa dostal až na samotný trávnik. Aj napriek tomu, že sa hrá za zatvorenými dverami kvôli pandemickým opatreniam, spomínaný naháč sa vyhol bezpečnostným pracovníkom, aby sa dostal až na ihrisko do blízkosti hráčov.

Manchester United dokázal nad Granadou vďaka gólom Marcusa Rashforda a Bruna Fernandesa zvíťaziť 2:0, takže anglický klub má do odvety výborný náskok.


Podľa denníka Marca však tento muž nenarušil futbalový zápas po prvý raz. Údajne takýmto spôsobom upozorňoval aj v minulosti na potrebu zlepšenia ekologickej situácie. Informovala o tom agentúra DPA.

Viac o téme: Manchester United UEFA Európska liga
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube
  • Zdroj: Športky