FOTO Hit internetu: Brat hrdinu zo Slavie adresoval susedom vtipné ospravedlnenie!

Tomáš Holeš (vľavo) oslavuje gól do siete ArsenaluTomáš Holeš (vľavo) oslavuje gól do siete Arsenalu Zdroj: SITA/AP/Alastair Grant

PRAHA - Futbalisti Slavie Praha remizovali vo štvrtkovom prvom štvrťfinálovom dueli Európskej ligy UEFA na pôde Arsenalu Londýn 1:1. Domáci "kanonieri" viedli od 86. minúty po góle Nicolasa Pépého, vo štvrtej minúte nadstaveného času však vyrovnal Tomáš Holeš.

Holeš skóroval v európskych súťažiach premiérovo, pričom nastúpil na svoje štrnáste stretnutie. "Čo by som si mohol priať iného? Výnimočný gól, budem si ho pamätať do konca života. Dosiahli sme fantastický výsledok," tešil sa 28-ročný stopér podľa portálu uefa.com.

S hrdinom zápasu sa spája aj zaujímavý a úsmevný odkaz z paneláka, ktorý sa momentálne šíri po internete. Jeho starší brat vraj zverejnil milé slová pre všetkých susedov, ktorým rodina Holešovcov narušila nočný kľud. Po góle v nich totiž naplno prepukli emócie a hlasito oslavovali. Po takom momente sa na nich ale určite nikto nehneval.

Viac o téme: SK Slavia Praha Arsenal Londýn Tomáš Holeš
  • Zdroj: TASR, športky