Slovensko bude znova na nohách: Klein pozná meno súpera a dátum pre svoj druhý zápas v UFC!

Ľudovít KleinĽudovít Klein Zdroj: Instagram/Ľudovít Klein

BRATISLAVA - Slovensko sa dočká ďalšieho zápasu Ľudovíta Kleina v UFC. Zápasník pod krídlami Attilu Végha je pripravený na svoj druhý boj v najprestížnejšej organizácii v MMA na svete. Po tom, čo v prvom zápase zvíťazil spôsobom KO nad Shaneom Youngom, si od konca septembra pripíše na konto ďalší súboj.

Informáciu oznámil Ľudovít Klein na svojom Instagrame pomerne ľahko a stručne. Dlho to vyzeralo tak, že sa stretne v druhom zápase kariéry v UFC s Iliom Topuriom, ktorý ale tento duel odmietol. Slovák, ktorý má na konte osem po sebe idúcich výhier, dlho čakať na ďalšiu ponuku nemusel. "Helou, ľudia moji! Nové meno na 8. mája podpísané a už sa môžem na neho 100 percentne sústrediť a verím, že sa už nič nezmení! Zápas je presne o mesiac a domov prinesieme druhé veľké víťazstvo," napísal Klein na svojom instagramovom profile. 

 

Súperom zápasníka zo Spartakus Gym Trnava bude Michael Trizano. Americký fighter má na konte osem výhier a jednu prehru. Tú utrpel v poslednom zápase proti Grantovi Dawsonovi na submisiu (RNC) v druhom kole. V UFC to bude pre rodáka z New Jersey jeho štvrtý zápas, no posledný duel absolvoval pred dvoma rokmi. Trizano už medzitým mal mať zápas s Rafaelom Alvesom, no zranenie ho o túto možnosť pripravilo. Hlavným trhákom UFC on ESPN 8. mája bude zápas Sandhagen vs Dillashaw. V predzápase sa predstaví Donald "Cowboy" Cerrone s Diegom Sanchezom. 

Klein vs. Trizano bude v rámci tejto karty medzi prvými v predzápasoch. Veríme, že si Lajoško pripíše druhé veľké kariérne víťazstvo. 

Viac o téme: UFC Ľudovít Klein Michael Trizano
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články