FOTO Pri tejto sexici sa nedá sústrediť na hru: Najobdarenejšia šachistka sveta odzbrojí aj vás!

Sexi šachistka Cécile Haussernotová zaujme hneď na prvý pohľadSexi šachistka Cécile Haussernotová zaujme hneď na prvý pohľad Zdroj: Instagram/Cécile Haussernotová

BRATISLAVA - Každý kto hral šach dobre vie, že kráľovská hra vyžaduje pekelné sústredenie. No skúste sa sústrediť, keď oproti vám sedí na svoj vek nadpriemerne vyvinutá mladá slečna Cécile Haussernotová. Tá má len 22 rokov, ale okrem šachového majstrovstva zaujme každého hneď na prvý pohľad.

Aj keď by si mnohí z vás mohli myslieť, že ide len o nejakú tuctovú instagramovú modelku, ktorá si spravila pár fotiek pri šachovnici s figúrkami, zdanie v tomto prípade klame. Poriadne vyvinutá Francúzka, ktorá rada vystavuje na obdiv svoj dekolt, to so šachovými figúrkami naozaj vie. Dôkazom je titul dvojnásobnej majsterky Európy a tiež prestížne ocenenie Woman International Master.

Tajomstvo jej úspechu možno tkvie v tom, že mužský súper sa pri sedení zoči voči francúzskej kráske naozaj len veľmi tažko môže koncentrovať na priebeh hry a sústrediť svoju pozornosť tam, kam treba, čo je pri šachu kľúčové. Keď nahodí hlboký výstrih, tak jej neprehliadnuteľné ženské zbrane jednoducho odzbroja každého protivníka. 


Na sociálnych sieťach má mladá Francúzka skoro 20 tisíc followerov a rada pridáva fotky zo šachových partií, kde hrá sama proti sebe a pýta sa fanúšikov ako môže vyhrať ten alebo ten. 


Občas ale rada zapózuje aj bez šachových figúrok a v každom prípade sa je na čo pozerať. Čo poviete?

Viac o téme: Šach Cécile Haussernotová
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky