Zaťal zuby a rozhodol sa reagovať: Bola to moja chyba, všetci sa učíme!

Conor McGregor a Dustin PoirierConor McGregor a Dustin Poirier Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA - Nedávny spor medzi Conorom McGregorom a Dustinom Poirierom, ktorý sa týkal dotácie pol milióna dolárov, ktorú mal "The Notorious" poslať na konto nadácie jeho súpera, je zdá sa zažehnaný. O narovnanie vzťahov sa pokúsil Dustin Poirier vyhlásením na Twitteri.

Poirier nedávno reagoval na Conorovu predikciu ohľadom ich tretieho zápasu spôsobom, ktorý sa McGregorovi natoľko nepáčil, že chcel zrušiť zápas. Vzťah medzi oboma zápasníkmi mala narušiť poznámka od Dustina, v ktorej stálo, že peniaze, ktoré Conor sľúbil venovať nadácii The Good Fight Foundation stále nedorazili. Ako sa neskôr ukázalo, Poirier nemal v pláne Íra uraziť. "Ako všetci viete, starám sa o svoju charitu. A podarilo sa mi vytiahnuť súkromnú informáciu, ktorá bola medzi Conorom a mojou organizáciou. Bola to moja chyba, všetci sa učíme. Šírenie pozitivity a robenie dobrého je to, na čom tvrdo pracujem a teraz som priniesol do hry negatívnu energiu a osobné názory do niečoho, čo má vyvolávať úsmev na tvárach ľudí," konštatoval Poirier na sociálnej sieti. 

Oficiálne by sa mala akcia UFC 264 s hlavným zápasom Poirier vs McGregor konať desiateho júla v Las Vegas T-Mobile Aréne. Tento galavečer by mal byť podľa posledných slov Danu Whitea prístupný aj verejnosti a lístky by sa mali dostať do predaja ešte v rámci tohto týždňa. 

Viac o téme: Conor McGregor UFC Dana White Dustin Poirier
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy