VIDEO Arsenal zachránil aspoň bod s Fulhamom v posledných sekundách, United si poradil s Burnley

Futbalisti Arsenalu komunikujú s rozhodcom Futbalisti Arsenalu komunikujú s rozhodcom Zdroj: SITA/AP/Facundo Arrizabalaga

LONDÝN - Futbalisti Arsenalu remizovali v 32. kole anglickej Premier League v londýnskom derby s FC Fulham 1:1. Hostia viedli od 59. minúty, keď Josh Maja premenil pokutový kop. Bod pre "kanonierov" zachránil v siedmej minúte nadstaveného času striedajúci Edward Nketiah.

Slovenský brankár Marek Rodák pre zranenie nefiguroval na súpiske Fulhamu.

Hráči Manchestru United zdolali FC Burnley 3:1 a upevnili si druhé miesto v tabuľke. Na lídra Manchester City strácajú osem bodov. Dva góly "červených diablov" zaznamenal Mason Greenwood, tretí pridal v nadatavenom čase Edinson Cavani.