Karlos Vémola odhalil možný dôvod, pre ktorý nenavážil: Nemohol som to vydržať!

Karlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehruKarlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehru Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Otužovanie má blahodarný vplyv na imunitu, pri zhadzovaní kilogramov je to trošku o niečom inom. Zápasníci potrebujú upravovať svoju váhu často, príkladom je aj nedávny neúspešný pokus o takzvané "robenie váhy" pred zápasom Vémola - Ďatelinka u českého borca.

Vémola nesplnil váhový limit, a tak síce do zápasu s Milanom Ďatelinkom nastúpil, no prišiel o opasok, ktorý si navyše bude musieť znova vyslúžiť aj napriek rýchlemu a jednoznačnému víťazstvu. Karlos celú tému otvoril vo svojej pravidelnej relácii s názvom Karlos Show. "Vždy, keď som zhadzoval, tak som šiel do horúcej vane a jednoducho som sa vypotil. Teraz som si ľahol do vane a začalo ma to páliť, nemohol som to vydržať. Je to tým, že každé ráno chodím do studenej vody s ľadom a rovnako po každom tréningu," prezradil Terminátor, ktorý počas prípravy schudol osem a pol kila, na splnenie limitu, ale potreboval zhodiť ešte 600 gramov, čo mu na základe jeho zdravotného stavu už nedovolil prítomný rozhodca. 

Stále nie je jasné, kto bude Karlosovým ďalším súperom. Veľa sa hovorí o jeho budúcom možnom zápase s Michailom Ragozinom. V tomto prípade sú v hre hlavne peniaze a to, že Ragozin zápasí pod inou organizáciou. Ak by sa ale situácia zmenila a mohli by si na tribúny sadnúť fanúšikovia, potom je v hre jeho odveta s Attilom Véghom. 

  • Autor: © Zoznam

Súvisiace články