Zidane reagoval na Čeferinove slová: Je to nelogické! Na semifinále nastúpime a bodka

Zinedine ZidaneZinedine Zidane Zdroj: SITA/AP/Alberto Saiz

MADRID - Tréner Realu Madrid Zinedine Zidane sa ohradil proti slovám prezidenta Európskej futbalovej únie (UEFA) Aleksandra Čeferina. Ten naznačil možnosť, že semifinále Ligy majstrov medzi španielskym klubom a londýnskou Chelsea by sa nemuselo uskutočniť.

Prezident Realu Florentino Pérez sa odmieta vzdať snahy o vytvorenie Európskej Superligy napriek tomu, že z projektu sa veľmi rýchlo odhlásila väčšina zakladajúcich členov. "Je tu relatívne malá šanca, že stretnutie sa nebude hrať," povedal Čeferin pre slovinskú stanicu 24UR a rozhneval Zidana. "Je to nelogické. Nastúpime v Lige majstrov, máme na to právo. Viac sa k tomu ani nechcem vyjadrovať, môžem povedať len to, že sa pripravujeme na semifinále LM," citovala kouča agentúra DPA.

Pérez si vyslúžil posmešky po svojich mediálnych vystúpeniach, v ktorých obhajoval Superligu. "Neviem, čo sa stane o mesiac alebo o dva. Chcem dokončiť sezónu, potom môžeme diskutovať o budúcnosti. Nič sa nezmenilo, prezident od nás chce, aby sme sa sústredili na zápasy," dodal Zidane.

Viac o téme: Zinedine Zidane Aleksander Čeferin
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR