VIDEO Werner v šlágri zariadil triumf Chelsea, skvelý Dúbravka držal Newcastle v hre na Anfielde

Mohamed Salah a zasahujúci Martin DúbravkaMohamed Salah a zasahujúci Martin Dúbravka Zdroj: SITA/AP/David Klein

LIVERPOOL - Futbalisti FC Liverpool remizovali v sobotnom domácom stretnutí 33. kola najvyššej anglickej súťaže s Newcastleom United 1:1. Slovenský brankár hostí Martin Dúbravka inkasoval už v 3. minúte od Mohameda Salaha.

Ešte predtým v nadstavenom čase rozhodca neuznal vyrovnávajúci zásah Calluma Wilsona po konzultácii s VAR. Obhajca titulu si pripísal druhý nerozhodný výsledok za sebou a v neúplnej tabuľke je na šiestej priečke. Newcastle bodoval štvrtýkrát za sebou a figuruje na pätnástej pozícii.

Joelinton Galéria fotiek (9) Zdroj: SITA/AP/David Klein

Futbalisti FC Chelsea zvíťazili v sobotnom stretnutí 33. kola najvyššej anglickej súťaže na štadióne West Hamu United 1:0. Jediný gól strelil v závere prvého polčasu Timo Werner. Chelsea má vďaka triumfu v dôležitom súboji o účasť v Lige majstrov na štvrtom mieste pred svojím súperom trojbodový náskok.

West Ham United - FC Chelsea 0:1 (0:1)
Gól: 43. Werner. ČK: 81. Balbuena (West Ham)

FC Liverpool - Newcastle United 1:1 (1:0)
Góly: 3. Salah - 90.+6 Willock