Klein pred druhým zápasom v UFC aj o dueli s Jakeom Paulom: Za tie peniaze by som do toho išiel

Lajoš Klein v tréningu s Iljom Skondričom Lajoš Klein v tréningu s Iljom Skondričom Zdroj: Instagram/Lajoš Klein

BRATISLAVA - Lajoša Kleina čaká už doslova o pár dní jeho druhý zápas v UFC, v ktorom nastúpi proti Mikeovi Trizanovi (8-1). V prvom zápase sa prvému Slovákovi v najznámejšej MMA organizácii sveta nepodarilo splniť váhu, po víťazstve nad Shaneom Youngom prostredníctvom KO v prvom kole tak finančný bonus nad rámec dohodnutého honoráru nedostal.

Tentoraz by po podobnom víťazstve o bonus prísť už nemal, keďže vo svojom bloku KLEINSTYLE VLOG #7 potvrdil, že v tomto smere problém nebude. "Cítim sa brutálne, mám pocit, že som v životnej forme. Desať dní pred zápasom by som rád odletel do Vegas. Tam už sa budeme sústrediť len na váhu. Cítim sa dobre, váha ide dole," konštatoval zápasník, ktorého má pod krídlami Attila Végh. 

V Amerike čoraz viac rezonuje meno Jake Paul, známy youtuber totiž nedávno v boxerskom zápase zvíťazil v prvom kole nad bývalým UFC zápasníkom Benom Askrenom. Jake Paul sa zúčastnil aj na UFC 261, samozrejme ako divák. Fanúšikovia tejto organizácie mu dali jasne najavo, že ho v láske nemajú. Súvisí to hlavne s tým, že často do boxerského zápasu vyzýva samotných fighterov UFC vrátane Conora McGregora, Dustina Poiriera, no v poslednom období sa zameral aj na Dana Whitea. Lajoš sa pri otázke od fanúšika, či by nechcel mať zápas s Jakeom Paulom vyjadril jasne. "Chcel by som mať zápas s Jakeom Paulom. Za tie peniaze by som do toho išieľ hneď, ukázal by som mu môj boxing skills," konštatoval Klein, ktorý sa pred MMA venoval práve boxu. 

K tejto otázke sa vyjadril aj jeden z trénerov z tímu Ľudovíta Kleina Richard Konc. "Týmto by sme chceli povedať chlapcom od Jakea Paula, keď prídete na Slovensko máte možnosť si zatrénovať s Lajoškom, vďaka čomu si môžete zlepšiť skills. Môžete prísť, ste vítaní, čakáme vás," konštatoval Konc. 

Viac o téme: UFC Lajoš Klein Jake Paul Mike Trizano Richard Konc
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky