VIDEO Obrovská prestrelka na úvod majstrovstiev sveta: Rusko otočilo prehratý zápas s USA

Ruskí hokejisti do 18 rokov sa radujú z triumfu nad rovesníkmi z USARuskí hokejisti do 18 rokov sa radujú z triumfu nad rovesníkmi z USA Zdroj: YouTube

FRISCO/PLANO - Ruskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov vstúpili do svetového šampionátu tejto vekovej kategórie v mestách Frisco a Plano triumfom 7:6 po predĺžení nad domácim výberom USA. Českí mladíci v rovnakej B-skupine zdolali Nemcov 3:1.

Mladíkov z Ameriky môže úvodná prehra poriadne mrzieť, prretože mali zápas veľmi dobre rozbehnutý. V úvode druhého dejstva mali ruských rovesníkov na lopate, keď vyhrávali vysoko 5:1. V predĺžení rozhodla hneď prvá strela na bránu, ktorá znamena ruský gól.