Šampión UFC súhlasil so zápasom s drzým youtuberom: Naučím ho správať sa slušne k športovcom!

Jake PaulJake Paul Zdroj: Instagram/Jake Paul

BRATISLAVA - Youtuber Jake Paul dostal odpoveď na otázku, či s ním Daniel Cormier pôjde do zápasu. Po tom, čo sa obaja stretli a pochytili na poslednom galavečere UFC 261, sa Cormier vyjadril pre médiá, že ak sa má zápas uskutočniť, tak podľa pravidiel bývalého šampióna UFC.

"Nechcem bojovať s Jakeom Paulom, no nedovolím mu, aby ma urážal. Conor šiel do zápasu s Floydom Mayweatherom, pretože v tom boli veľké peniaze. Ja som si ale zarobil počas kariéry dosť. Ak chce bojovať, tak dobre, ale bude to podľa mojich pravidiel. Nechcem bojovať v boxe, kde je veľa pravidiel, chcem ho umučiť v MMA. Naučím toto dieťa, aby sa slušne správalo k športovcom," konštatoval Daniel Cormier podľa MMA fighting. 

Jake Paul si už pýtal zápas s Conorom McGregorom či Daneom Whiteom. Po tom, čo youtuber dorazil na galavečer UFC, sa fanúšikovia hlasne na jeho adresu nepekne vyjadrili, čiže celá hala VyStar Veterans Memorial vedela, že provokatér bojovníkov UFC dorazil. Cormier následne šiel za Jakeom Paulom, aby si s ním vydiskutoval, to, že ho nazval tučným mužom. Zápas je teda, ako to vyzerá, na spadnutie, už len závisí na Paulovi, aby sa rozhodol, či vstúpi do oktagonu s pravidlami MMA. 

Viac o téme: UFC Daniel Cormier Jake Paul
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky