Tipujte špičkový futbal v Niké a získajte skvelé odmeny!

Zdroj: Niké

BRATISLAVA - Ide do tuhého. V Lige majstrov a Európskej lige zostali posledné štyri tímy. Pred nami sú strhujúce súboje o veľké finále. Vychutnajte si špičkový futbal v Niké a získajte skvelé bonusy. Jedinečnú šancu máte iba dnes!

Dnešok patrí veľkému šlágru medzi Realom Madrid a Chelsea. V zajtrajšom druhom semifinále si skrížia cesty Paríž St. Germain a Manchester City. Vo štvrtok sú na programe dva semifinálové zápasy Európskej ligy. Niké vám k všetkým týmto stretnutiam pripravila bohatú porciu kurzových stávok. Vyberte si a navyše teraz môžete získať skvelú odmenu.

Získajte 20.000 nikov

Potvrďte špeciálny bonus iba dnes! Následne stačí tipovať Ligu majstrov a Európsku ligu denne každý deň od dnes až do štvrtku na tiketoch s celkovým kurzom 1,5 a viac. Niké vám nato vráti späť 10 percent z vašich vkladov a to vo forme nikov vo výške 20.000. A keďže 100 nikov má hodnotu 1 eura, v prepočte je to 200 eur.

Tipujte špičkový futbal v Zdroj: Niké

Niky sú peniaze

Následne, ak už máte niky, začína sa pre vás skutočná zábava. Niky sú totiž v Novom Klube Niké peniaze. Tipujete s nimi podobne ako s peniazmi. Výhodou je, že tiket si podáte za niky, no výhru už máte v eurách. Alebo si vďaka nikom môžete navýšiť svoju výhru až o 200 percent.

Skvelé bonusy pre nových hráčov

Bonus k Lige majstrov a Európskej lige je určený pre všetkých hráčov Niké. Ak ešte jeho súčasťou nie ste, aj pre vás má jednotka na stávkovom trhu špeciálny bonus. Zaregistrujte sa práve teraz a po overení vašich dokladov dostanete 20 € úplne zadarmo! To však nie je všetko. Po vložení finančnej čiastky na vaše stávkové konto sa vám navyše spustí Bonus bez limitu. Prejdite šiestimi úrovňami, za ktoré získate ďalších 19 €. Navyše sa dostanete do siedmej úrovne, kde výška vašej odmeny je bez limitu. O jej hodnote rozhodujete iba vy.

Využite skvelé bonusy v Niké a vychutnajte si špičkový futbal naplno!

Viac o téme: UEFA Liga majstrov