V Trenčíne chcú zachovať koncepciu aj ambície: Pardavý a jeho asistenti predĺžili zmluvy s Duklou

Trénerská dvojica HK Dukla Trenčín Ján Pardavý a Branko Radivojevič na striedačkeTrénerská dvojica HK Dukla Trenčín Ján Pardavý a Branko Radivojevič na striedačke Zdroj: TASR - Radovan Stoklasa

TRENČÍN - Tréner Ján Pardavý a jeho asistenti Branko Radivojevič, Peter Frühauf a Peter Kosa predĺžili zmluvy s hokejovým klubom Dukla Trenčín o dve sezóny. Účastník Tipos extraligy o tom informoval na sociálnych sieťach.

"Vedenie klubu chce zachovať plánovanú koncepciu a kontinuitu, vrátane ambicióznych cieľov, preto bol obojstranný záujem podpísať zmluvu na minimálne ďalšie 2 sezóny so všetkými trénermi," uviedla Dukla v stanovisku.

Trenčiansky klub je piaty spomedzi extraligistov, ktorý v nedávnom období vyriešil trénerskú otázku. V Košiciach angažovali Fína Kalleho Kaskinena s jeho krajanom Timom Saarikoskim, v Nových Zámkoch predĺžil zmluvu Maďar Gergely Majoross a v tíme nováčika zo Spišskej Novej Vsi pokračujú Miroslav Mosnár s asistentom Róbertom Spišákom. Fín Tomek Valtonen predĺžil zmluvu v Michalovciach.

Viac o téme: Branko Radivojevič Ján Pardavý Peter Frühauf HK Dukla Trenčín Peter Kosa
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR