Obrovský zápas Tysona Furyho s hviezdou UFC na spadnutie: Najprv sa postarám o Jonesa

Tyson FuryTyson Fury Zdroj: SITA/AP/Isaac Brekken

BRATISLAVA - Nielen youtuber Jake Paul sa rozhodol vyzvať do boxerského zápasu top borca UFC. Aktuálne tak spravil aj Tyson Fury, prezývaný "Gypsy King". Muž, ktorý zvíťazil nad Vladimírom Kličkom či Deontayom Wilderom, chce okúsiť rany od aktuálnej hviezdy UFC.

Francis Ngannou sa stal šampiónom ťažkej váhy po tom, čo si v odvete na konci marca poradil so Stipem Miočičom. Dlho sa hovorilo o jeho možnom zápase s Jonom Jonesom, ktorý sa ale aktuálne dohaduje s UFC na finančnom ohodnotení tohto megasúboja. Do hry v zmysle boja s francúzsko-nigérisjkým šampiónom sa tak rozhodol vstúpiť kontroverzný Tyson Fury. "Toto je správa pre Francisa. Pozri, ak chceš niečo z týchto peňazí, ktoré má "Gypsy King", vieš, kde ma nájdeš. Ak chceš niečo zo sily "Gypsy Kinga", tak ti ju dám, kedykoľvek, kdekoľvek, sedem dní v týždni aj počas víkendu," konštatoval Fury na svojom účte na twitteri. 

Francis Ngannou nepovedal nie, skôr naznačil, že to, čo si pôvodne naplánoval, zatiaľ meniť nemieni. "Najprv sa postarám o Jonesa, potom príde na rad Fury," konštatoval na svojom účte Ngannou. Zatiaľ stále nie je jasné, či vôbec k zápasu Ngannou - Jones dôjde, no ak by sa podarilo zorganizovať oba zápasy, tak by sa svet bojových športov mal na čo tešiť. 

Viac o téme: Tyson Fury UFC Francis Ngannou
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články