Takto sa k prehre postaví málokto: Reyes si zaslúži za túto reakciu po zápase s Procházkom rešpekt!

Dominick ReyesDominick Reyes Zdroj: Instagram/Dominick Reyes

BRATISLAVA - Súper Jiřího Procházku z nedávneho hlavného zápasu galavečera UFC Vegas 25 sa po prehre vyjadril na sociálnych sieťach. Dominick Reyes znovu potvrdil, že je veľký bojovník, ktorý sa dokáže postaviť aj náročným a menej príjemným situáciám v kariére.

Dominick Reyes pred zápasom s Jonom Jonesom mal na konte skóre 12:0. Od februára minulého roka si pripísal tri prehry, z toho dvakrát KO, čo vie otriasť aj najväčšími bojovníkmi. Aj napriek nepríjemnej prehre ale potvrdil, že v UFC je uznávaným bojovníkom právom. "Konečne som doma a obklopený tými, ktorých milujem, chcel by som povedať len to, že som tam šiel a bojoval som z celého srdca. Nedosiahol som požadovaný výsledok, ale som hrdý na to, že som tam šiel a že som bojoval. Milujem tento šport, aj keď niekedy on nemiluje mňa, ale to aj očakávame, keď do toho ideme. Chcem povedať všetkým, že sa zotavujem a budem v poriadku," konštatoval v príspevku na instagrame Američan. 

Reyes vzdal poklonu, akým spôsobom ho Procházka ukončil. "Chcel by som mu poblahoželať, do pekla, to bol lakeť! Bol to jeden z tých úderov, ktoré nevidíte, a preto vás dostanú. Boh vám všetkým žehnaj, vidíme sa pri ďalšej akcii," ukončil príspevok Dominick Reyes, ktorý si pripísal tretiu prehru v rade. No podľahnúť Blachowiczovi, Jonesovi a následne Procházkovi, ktorý by mal zápasiť čoskoro o titul poloťažkej váhy UFC, nie je žiadna hanba. 

Viac o téme: UFC Jiří Procházka Dominick Reyes
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články