Drzý manažér Jakea Paula dourážal Novotného a pýta si zápas s Vémolom: Je to starý zm*d z Česka

Jon Mariánek a Jake PaulJon Mariánek a Jake Paul Zdroj: Instagram/Jon Marianek

BRATISLAVA - Jon Mariánek je youtuber a kamarát známych internetových zabávačov, po novom aj boxerov Jakea a Logana Paula. Jake Paul naposledy zvíťazil v boxerskom súboji nad bývalým zápasníkom UFC Benom Askrenom a Logan Paul sa chystá na boxerský duel s Floydom Mayweatherom. Mimo tohto sveta neostal ani Jon Mariánek, ktorý sa nedávno ostro vyjadril aj na konto zakladateľa Oktagonu Ondřeja Novotného.

"Tento príbeh je o jednom starom zmr*ovi z Česka. Ako má Dana White UFC, tak tento frajer je niečo ako Dana White, ale z Číny. Ondřej Novotný ako správny marketér kopíruje to, čo v zahraničí funguje, teda fighty influencerov. Vidí, že jeho zápasníci, sorry ľudia, ale nič nezárabajú a nikoho nezaujímajú. Vidí, že v zahraničí sú tie peniaze na inom leveli ako s tými jeho profíkmi," začal svoj príhovor Mariánek vo svojom videu na youtube. 

Mariánek vyzval v minulosti do zápasu rapera Ektora, o čo sa mal podľa Mariánka zaujímať aj český promotér Novotný. "Pýtal som sa, či má peniaze. Bolo mi jasné, že peniaze nemá. Videl som najhoršie promo u zápasníkov z youtube. Vláďa vs Expl0ited, to promo je najväčší trapas, čo svet kedy zažil. Vláďa si postuje fotky, kde sa objíma s Expl0itedom, tak promuje fight. S Oktagonom nechcem mať nič spoločné," pokračoval youtuber. 

Do zápasu vyzval Jona Mariáneka na svojom instagrame český herec a scenárista, ktorý už absolvoval úspešný zápas v boxe a MMA. "Nazdar, Honzíku, asi ma nepoznáš, ale ani ja som ťa moc nepoznal. Všimol som si, že stále niekoho vyzývaš a nikto to neprijíma. Vec sa má tak, že mám ešte dohodnutý zápas v Oktagone, mohli by sme ísť v MMA, no podľa Ondru je to na teba veľmi tvrdé. Takže môžeme ísť do boxu a pokiaľ by aj toto bolo na teba tvrdé, môžeme dať šachy. Tak daj vedieť, už mi ide električka, čau," konštatoval vo videu Štefek. 

Odpoveď Mariánka na seba nenechala dlho čakať. "Počuj Štáfek, rád by som si to s tebou rozdal, ale s tým tvojím tatkom Novotným nechcem nič riešiť. Viem, že mi ponúkne milión a s tým si môže vytrieť pr*el. A keď som si o tebe vygooglil viac, tak všade sa píše, že díluješ drogy, takže aj keď nemáš peniaze, čo chápem, že nie je ľahké, tak zadné vrátka tam máš. Pokiaľ chceš, tak ten šach môžeme spraviť PPV. Preskočme tieto tri kapitoly a poďme rovno na Vémolu. Mohli by sme sa vys*ať na Oktagon, môžem kúpiť O2 arénu sám a spravím promo. Takže Vémola, pokiaľ chceš poriadny payday, poď do toho," s týmito slovami youtuber Mariánek ukončil video. 

Viac o téme: Ondřej Novotný Oktagon MMA Jon Marianek
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články