Liga majstrov vrcholí, tipujte v Niké a získajte skvelé odmeny!

Liga majstrov vrcholí, tipujte v Niké a získajte skvelé odmeny!Liga majstrov vrcholí, tipujte v Niké a získajte skvelé odmeny! Zdroj: Niké

BRATISLAVA - Kto postúpi do finále Ligy majstrov? Kto si zahrá o prestížnu trofej v Európskej lige? Tipnite si v Niké a jednotka na stávkovom trhu na Slovensku vás za to odmení špeciálnymi bonusmi.

Získajte 20.000 nikov

Pre všetkých registrovaných klientov pripravila Niké počas týždňa špeciálny bonus. Potvrďte ho iba dnes! Následne stačí tipovať Ligu majstrov a Európsku ligu denne každý deň od dnes až do štvrtku na tiketoch s celkovým kurzom 1,5 a viac. Niké vám nato vráti späť 10 percent z vašich vkladov a to vo forme nikov vo výške 20.000. A keďže 100 nikov má hodnotu 1 eura, v prepočte je to 200 eur.

Liga majstrov vrcholí, tipujte Galéria fotiek (2) Zdroj: Niké

Niky sú peniaze

Následne, ak už máte niky, začína sa pre vás skutočná zábava. Niky sú totiž v Novom Klube Niké peniaze. Tipujete s nimi podobne ako s peniazmi. Výhodou je, že tiket si podáte za niky, no výhru už máte v eurách. Alebo si vďaka nikom môžete navýšiť svoju výhru až o 200 percent.

Skvelé bonusy pre nových hráčov

Bonus k Lige majstrov a Európskej lige je určený pre všetkých hráčov Niké. Ak ešte jeho súčasťou nie ste, aj pre vás má jednotka na stávkovom trhu špeciálny bonus. Zaregistrujte sa práve teraz a po overení vašich dokladov dostanete 20 € úplne zadarmo! To však nie je všetko. Po vložení finančnej čiastky na vaše stávkové konto sa vám navyše spustí Bonus bez limitu. Prejdite šiestimi úrovňami, za ktoré získate ďalších 19 €. Navyše sa dostanete do siedmej úrovne, kde výška vašej odmeny je bez limitu. O jej hodnote rozhodujete iba vy.

Vychutnajte si špičkový futbal naplno s podaným tiketom v Niké!

Viac o téme: Niké PR článok
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: PR článok, Niké