Zápasníčka v MMA tvrdí, že sa pobila s tigrom: Zaujala i zápasom s mužom!

Julija PajičJulija Pajič Zdroj: Instagram/Julija Pajič

BRATISLAVA - Julija Pajič je MMA zápasníčka, ktorá sa narodila v Nemecku, no reprezentuje vlajku Čiernej Hory, ktorú si so sebou berie aj do blížiaceho sa zápasu PFL proti Larisse Pacheco už o pár hodín.

U mnohých zápasníkov UFC, Bellatoru, ACB, KSW či PFL sa často fanúšikovia stretávajú s atraktívnymi príbehmi. V prípade tejto príležitostnej modelky, ktorá rada zápasí, slovo bizarnosť môžeme posunúť na vyšší level. Pajič sa totiž netají tým, že bojovala s tigrom, ktorý jej spôsobil jazvy po celom tele. "Mnohí sa ma pýtajú na jazvy na tele, sú v tom, že som mala autonehodu. Keď im poviem, že som sa bila s tigrom, tak si myslia, že nie som normálna," konštatovala mladá zápasníčka pre časopis AZRA. 

Či ide o dobre premyslený marketingový ťah, alebo niečo iné, asi vie len Pajič, no pozornosť na seba upútala aj tým, že v rámci nemeckej šou absolvovala súboj s chlapom, v ktorom zvíťazila. No treba taktiež dodať, že tento chlapík o boji v klietke mal tušenie iba z videí. Účel to však podľa jej slov splnilo, keďže si získala pozornosť zo strany nielen fanúšikov, ale i mnohých organizácií, pričom ju oslovil Bellator a taktiež aj PFL. "Všetci o tom hovorili, vždy som chcela mať zápas s mužom. Je to niečo, čo sa neudeje každý deň," uzavrela Pajič. 

Okrem svojej "tvrdej" stránky je Julija aj bežnou ženou, ktorá hrá rada na klavír, venuje sa príležitostnému modelingu, rada jazdí na koňoch a pláva. 

Viac o téme: PFL Julija Pajič
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články