Ramsey aj hráči sú po zápase sklamaní: Hrali sme dobre, ale TOTO nám chýbalo

Slovenskí hráči neuspeli na českom ľadeSlovenskí hráči neuspeli na českom ľade Zdroj: Profimedia

PRAHA - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali vo štvrtkovom federálnom derby v Prahe s Českom 0:2. Pre zverencov trénera Craiga Ramsayho to bola druhá prehra v siedmom stretnutí v príprave na majstrovstvá sveta v Rige. Záverečné ôsme odohrajú v piatok opäť v pražskej O2 aréne proti domácemu výberu.

Craig Ramsay, tréner SR: "Nanešťastie pre náš tím máme problém dávať góly. Chceme hrať rýchlo, byť agresívni, ale musíme skórovať. Nepremenili sme naše šance, Česi hrali dobre a asi si zaslúžili vyhrať."

Juraj Slafkovský, útočník SR: "Boli tam úseky, keď sme boli lepší my, keď boli lepší oni a nakoniec to zlomili oni a vyhrali. Pri tej mojej možnosti Česi zle vystriedali, dostal som sa do šance, ale neviem čo sa stalo pri zakončení. Je nás v tíme veľa mladých hráčov, tréner nás podporuje, dáva nám šancu, ale je na nás, či ju dokážeme využiť."

Adrián Holešinský, útočník SR: "Dosť nás to mrzí, pretože sme mali dosť šancí. Efektivita nás trápi už dlhší čas a dnes sa to potvrdilo. Česi potom mali prečíslenie, premenili ho a dali gól. Potom sme išli mentálne dole a dostali sme ďalší."

Viac o téme: Slovensko Česko
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR