VIDEO Hviezdam PSG sa obhajoba titulu vzďaľuje, monacké kniežatá nezaváhali

Frustrovaný NeymarFrustrovaný Neymar Zdroj: SITA/AP/David Vincent

RENNES - Futbalisti Paríža St. Germain v 36. kole francúzskej Ligue 1 iba remizovali na pôde Stade Rennes 1:1. Dve kolá pred koncom súťaže strácajú na vedúce Lille tri body a s lídrom tabuľky majú horšie vzájomné zápasy.

PSG viedol po góle Neymara, ktorý v nadstavenom čase prvého polčasu premenil pokutový kop, o vyrovnanie sa postaral v 70. minúte Sehrou Guirassy. Úradujúci majster dohrával s desiatimi, v 87. minúte musel ísť po červenej karte predčasne do kabín Presnel Kimpembe.

Hráči AS St. Etienne zvíťazili v nad Olympiqueom Marseille 1:0. O ich triumfe rozhodol v 43. minúte stredopoliar Arnaud Nordin.

Hráči AS Monaco sa vrátili na tretie miesto tabuľky po tesnom víťazstve na ihrisku Stade Reims 1:0. Jediný gól strelil v 20. minúte stredopoliar Eliot Matazo.

Stade Rennes -Paríž St. Germain 1:1 (0:1)
Góly: 70. Guirassy - 45+6. Neymar (z 11 m), ČK: 87. Kimpembe (PSG)

OGC Nice - Stade Brest 3:2 (1:2)
Góly: 38. Lopes, 60. Boudaoui, 89. Kamara - 4. a 43. Mounie, ČK: 52. Melou (Nice)

Racing Štrasburg - Montpellier HSC 1:3 (0:1)
Góly: 69. Ajorque, 90.+4 Zohi - 36. a 50. Laborde, 46. Delort

AS St. Etienne - Olympique Marseille 1:0 (1:0)
Gól: 43. Nordin

Viac o téme: Neymar PSG Olympique Marseille AS St. Étienne Arnaud Nordin