Tiket týždňa: Basketbalové remízy mu priniesli 206 478 €!

Zdroj: Niké

Fantázia. Jednému zo Slovákov prialo šťastie. Za svoju odvahu vybrať si na tiket basketbalové remízy bol odmenený megalomanskou výhrou 206 478 €! Takéto niečo sa len tak nevidí.

Šťastný výherca neskrýval radosť. Najvyššia výhra, ktorá mu doposiaľ bola dopriata, dosiahla hranicu 7-tisíc eur. Teraz ju vysoko prevýšil. „Tipovanie je mojím koníčkom. Pravidelne si zostavím niekoľko tiketov. Priebeh zápasov priveľmi nesledujem. Až vždy ráno si prezerám, ktoré sú zelené,“ dodal s úsmevom. Teraz takýto našiel a nebol to hocijaký. Na jeho konto mu pribudlo zopár čísel navyše. „Ani si neviete predstaviť ako sa mi táto výhra hodí. Chceme si rekonštruovať dom, už teraz viem, na čo presne minimálne štvrtinu tejto sumy využijem.“

Tiket týždňa: Basketbalové remízy Zdroj: Niké

Podobné tipy pritom patria k jeho obľúbeným. Keďže ale ide o riskantné možnosti, pri voľbe tiketoch volí opatrnejšiu rozpisovú variantu. Postačí, že mu vyjde aspoň jedna príležitosť, jeho tiket už je vyhodnotený ako výherný. Ak však vyjdú všetky kombinácie na jeho rozpise, to je potom radosti. „Ja preferujem práve takéto tipy. Či už basketbalové remízy, alebo hokejových strelcov. Mnohí mi hovorili, že to ti nikdy nevyjde. Tu majú výsledok,“ dodal.

Nebojíte sa riskovať? Vyberte si aj vy svojich favoritov a zvoľte pri výbere stávky práve rozpisovú. Niké ponúka možnosť zostaviť si najväčší rozpisový tiket až s 15 možnými skupinami. Vyskúšajte atraktívnu Rozpisovú stávku a tešte sa ešte z väčších výhier.