VIDEO Klein sa k zápasu s Trizanom vyjadril s pokorou: Aj pre tieto slová ho fanúšikovia milujú

Attila Végh a Ľudovít Attila Végh a Ľudovít "Lajoš" Klein po druhom zápase v UFC Zdroj: Instagram/veghattila

BRATISLAVA - Ľudovít "Lajoš" Klein po prehre vo svojom druhom zápase v UFC proti Mikeovi Trizanovi venoval fanúšikom a verejnosti pár slov prostredníctvom svojho instagramového účtu. Pokora, triezvy pohľad na vec a hlavne správne mentálne nastavenie po prehre v dôležitom zápase, toto všetko z Kleina doslova sršalo vo vyjadrení.

Ľudovít "Lajoš" Klein prehral S Trizanom na decision, teda rozhodnutie rozhodcov, ktorí sa jednohlasne postavili na stranu Američana. Množstvo slovenských odborníkov, fanúšikov či milovníkov tohto športu konštatovalo, že to mohlo byť z pohľadu rozhodcovského hodnotenia aj trošku inak.

Klein sa k tomu postavil so zdravou sebakritikou a vyjadril sa, že spomínaný výsledok spochybňovať určite nebude. "Od začiatku zápasu som sa vôbec nedržal taktiky, ktorú som mal zvolenú s tímom. Pristúpil som na hru svojho súpera, čo ma stálo víťazstvo. Veľa z vás mi písalo, že mi to víťazstvo zobrali, že som mal vyhrať, ja si myslím, že to tak nie je.

Ja sám dobre viem, že ten výkon nebol dobrý, aj keď som mal kvalitnú prípravu. Nepredviedol som v zápase to, čo som mohol, ale je to šport a ja dokážem prijať prehru. Určite ma to nezlomí, ideme ďalej. Hneď, ako doliečim zranenia zo zápasu, pôjdem do gymu a budem na sebe makať. Chcel by som poďakovať všetkým fanúšikom, dostal som od vás veľa pozitívnych správ a to ma motivuje. Tento rok by som chcel stihnúť minimálne jeden zápas. Takže sa dám dokopy a idem si po ďalšie víťazstvá," skonštatoval Klein. 

Viac o téme: UFC Ľudovít Klein Mike Trizano
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Instagram/Ľudovít Klein
  • Zdroj: športky

Súvisiace články