Opustí Cristiano Ronaldo Juventus? Matka portugalskej superstar je pre to odhodlaná urobiť všetko!

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: TASR/AP/Fabio Ferrari/LaPresse

TURÍN - Matka Cristiana Ronalda Dolores Aveiro by mohla zohrať dôležitú úlohu pri zmene pôsobiska aktuálnej hviezdy Juventusu Turín.

Matka Ronalda je odhodlaná vážne si so synom pohovoriť a pokúsiť sa ho presvedčiť, aby sa vrátil do portugalského Sportingu Lisabon, kde v rokoch 1997-2003 v úplných začiatkoch svojej hviezdnej kariéry pôsobil. Levi sa kvalifikovali do Ligy majstrov víťazstvom v Primeira Lige prvýkrát za posledných 19 rokov a Dolores Aveiro je odhodlaná urobiť všetko čo je v jej silách, aby sa jej syn do Lisabonu vrátil. 

Cristiano Ronaldo na tréningu Galéria fotiek (3) Zdroj: SITA/AP - Armando Franca

Ronaldo v Lisabone odštartoval svoju kariéru a v auguste 2003 zamieril z Lisabonu na slávny Old Trafford, v lete 2009 sa potom sťahoval do Madridu a po deviatich rokoch v drese Realu zamieril do Juventusu Turín. Stará dáma ale v tejto sezóne ďaleko zaostáva za očakávaniami a reálne turínskemu gigantovi hrozí, že sa neumiestni v elitnej štvorke a teda zostane v budúcej sezóne bez milionárskej Ligy majstrov. 

Aj preto sa čoraz viac hovorí o sťahovaní portugalskej superstar a viaceré hlasy tvrdili, že by mohlo dôjsť k návratu Ronalda do Madridu či Manchestru, kde si za roky pôsobenia vybudoval skvelé meno a záujem o služby hviezdneho Portugalčana mal mať aj PSG. Matka Cristiana chce využiť skvelú sezónu Sportingu, ktorú lisabonský gigant pretavil do zisku majstrovského titulu a zlákať rodáka z Madeiry naspäť domov. "Porozprávam sa s ním a pokúsim sa ho presvedčiť, aby sa vrátil už budúci rok na štadión Alvalade," povedala pre TVI 24 matka Ronalda, ktorý v drese Juventusu strelil pri poslednej výhre nad Sassuolom (3:1) svoj jubilejný stýl gól. 

Cristiano Ronaldo a jeho Galéria fotiek (3) Zdroj: SITA/AP/Antonio Calanni

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Juventus Turín Sporting Lisabon Dolores Aveiro
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky