VIDEO Hon na Atlético pokračuje: Real nezaváhal ani v Granade, dotiahol sa na dva body

Gólové oslavy hráčov Realu Madrid so ZidanomGólové oslavy hráčov Realu Madrid so Zidanom Zdroj: SITA/AP/Fermin Rodriguez

GRANADA - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili vo štvrtkovom stretnutí 36. kola španielskej La Ligy na ihrisku Granady 4:1 a v tabuľke sa dostali na druhé miesto. Vďaka trom bodom preskočili Barcelonu a na vedúce Atletico Madrid strácajú dva zápasy pred koncom súťaže dva body.

Real rozhodol už v prvom polčase, keď sa presadili Luka Modrič a Rodrygo. Domáci síce v 71. minúte skorigovali, ale potom Alvaro Odriozola a Karim Benzema v priebehu minúty strelili dva góly a predišli dramatizácii záveru. Napriek víťazstvu Real nemá boj o titul vo vlastných rukách, ak Atletico dotiahne záverečné dva súboje, stane sa majstrom.

Hráči Villarrealu zvíťazili na pôde Realu Valladolid 2:0. O góly hostí sa postarali v 68. minúte Gerard Moreno a v nadstavenom čase Etienne Capoue.