VIDEO Fanúšik vysmial hráča Sheffieldu, tomu praskli nervy: Surový útok na ulici!

Oliver McBurnie Oliver McBurnie Zdroj: SITA/AP/Jon Super

SHEFFIELD - Škótskeho futbalového reprezentanta Olivera McBurnieho zadržala polícia po tom, čo sa na sociálnych sieťach rozšíril videozáznam jeho konfliktu s iným mužom na ulici. Útočník Sheffieldu United je podozrivý, že udrel dvadsaťjedenročného fanúšika Leedsu United do tváre a spôsobil mu zranenie.

"Išiel som okolo s dvoma kamarátmi a videli sme, ako sa háda s babou. Bol trochu agresívny, tak som mu zo žartu povedal 'pokoj, horšie než zostup to byť nemôže'," povedal denníku The Sun napadnutý mladík, ktorý si futbalistu nakrúcal na mobil. McBurnie k nemu prišiel, telefón mu vytrhol a podľa záznamu ho udrel.

Vedenie Sheffieldu, ktorý je posledný v tabuľke a Premier League opustí, uviedlo, že s políciou spolupracuje a začalo aj vlastné vyšetrovanie udalosti.

McBurnie prišiel do klubu predvlani zo Swansea za 20 miliónov libier. Pred mesiacom si v stretnutí s Arsenalom zlomil nohu, takže príde o európsky šampionát, na ktorom škótski futbalisti budú prvým súperom českej reprezentácie v skupine.

Viac o téme: Sheffield United Leeds United Oliver McBurnie
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/Connor
  • Zdroj: ČTK