Je odveta Vémola - Végh na spadnutie? Végh sa vykrúca a provokuje, nikto nečakal, že vyhrá...

Karlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehruKarlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehru Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Karlos "Terminátor" Vémola sa na sociálnej sieti Instagram vyjadril k aktuálnym otázkam, ktoré vyvolal svet česko-slovenského MMA. Treba povedať, že sa k všetkému vyjadril veľmi otvorene, najmä k otázkam, ktoré vyvolávajú kroky Attilu Végha, ktorý podľa neho kopíruje jeho nápady a vykrúca sa z odvetného zápasu s ním.

Okrem iného sa Karlos vyjadril aj k téme nosenia vlajky do oktagonu v prípade Muradova, ktorý nedávno konštatoval, že ju nosiť do UFC zápasov nebude z niekoľkých dôvodov. Jedným z nich je problém s pridelením českých víz, uzbeckého rodáka tiež trápia aj reakcie ľudí, ktorí tvrdili, že by ju nosiť nemal, a keď ju už nenosil, tak zas tvrdili, že by ju pri sebe mať mal. "Mali by sme byť radi za to, že predtým s českou vlajkou do oktagonu chodil. Bol hrdý na to, že je Uzbek s českým srdcom. Verím, že Mach je náš. Mali by sme byť rovnako hrdí na to, že našu vlajku nosil. Prečo ju aktuálne nenosí, vie on sám." 

Horúca otázka ale znie: Je odveta zápasu Végh - Vémola na spadnutie? Attila na ňu reaguje jasne –ak budú ľudia na tribúne, dá sa o tom baviť. Či k tomu naozaj z jeho strany dôjde, to je len otázka budúcnosti, no pravda je, že niektorí fanúšikovia o tom začínajú jemne pochybovať. Attila dráždil Karlosa tým, že si prerobil Vémolove tričko a neskôr si naplánoval v klube Goldfingers, čo je v podstate domov Vémolu, akciu Noc s legendou len pár dní predtým, ako tam Vémola plánoval svoju akciu. 

"Attilka stále do mňa rýpe, asi si pýta odvetu. Čo ma mrzí, že si spravil rovnaké tričko, zápas storočia som taktiež vyprovokoval ja. To beriem, no akciu, ktorú som si naplánoval na moje narodeniny a o ktorej sa Attilka dozvedel a chce si spraviť rovnakú o týždeň, to nechápem. Neviem, čo tým zamýšľajú, keďže mám Vémolicu, tak oni budú mať asi čoskoro Véghovicu. Attilka by si už mohol vymyslieť niečo svoje. Na rozdiel od Attilu nepotrebujem zarábať na predaji lístkov na šou, aby som sa uživil, pretože ja si zarábam zápasmi a mlátim ľudí za peniaze, za posledného pol roka som mal 4 zápasy."

Aj napriek týmto ťahom zo strany Attilu Karlos neverí, že tieto nápady vymyslel Végh sám. Vidí v tom zámer človeka, ktorý po tom, čo sa rozišiel s Lelou, jeho žene písal správu so zvláštnou ponukou a ktorý sa podľa Vémolu má točiť okolo Végha. "Nemyslím si, že je to z jeho (Attilovej) hlavy, myslím, že je to z hlavy pána Větráka, ktorý sa motá okolo neho. Attilka je skvelý človek a vážim si ho, no čudujem sa, že sa obklopuje takými ľuďmi. Je to dokonca také hovado, že keď som sa rozišiel s Lelou, tak jej volal, že by jej robil manažéra, tak sa ho spýtala, či sa nezbláznil." 

Nielen fanúšikovia českého borca sa pýtajú, kedy a či vôbec bude odveta zápasu storočia. Otázka, či mali obaja pred prvým zápasom odvetu v zmluve, znie jasne - nie. Podľa Vémolu to bola chyba, aktuálne kroky Attilu vníma ako provokatívne aj v zmysle odvety, ktorej sa má Végh vyhýbať. "Nikto nečakal, ani samotní promotéri, že Attila vyhrá. Všetci čakali, že pokiaľ bude prekvapenie, tak bude odveta v Bratislave a bolo to tak dohovorené. Stalo sa takmer nemožné, Attila sa trafil a začal sa potom krútiť a vykrúca sa dodnes. Ale keď už takto rýpajú s pánom Větrákom, skôr či neskôr k tomu dôjdeme. Aj jeho fanúšikovia budú chcieť ten zápas vidieť."

Youtuber Jon Mariánek, ktorý spolupracuje s Jake-om Paulom, sa nedávno vyjadril na konto Ondreja Novotného, v zmysle, že je človek, ktorý sa hrá na Dana Whitea a svoju prácu nerobí najlepšie. Vémola sa Novotného zastal, podľa neho je to najlepší promotér na našom území, ktorému zverí do rúk jeho postojový zápas, inak povedané zápas v boxe. Ten sa nebude konať s youtuberom, ktorý Vémolu otvorene pozýval na vlastnú akciu, no mal by do ringu nastúpiť proti českému raperovi Marpovi. "Môj prvý postojový zápas bude s Marpom, bude to tento rok, nechám to na Ondrovi Novotnom, čo je najväčší promotér u nás. Čo si Mariánek neuvedomuje, že zorganizovať takýto zápas nedokáže hocijaký youtuber?"

Viac o téme: Attila Végh Karlos Vémola Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články