Fanúšikovia môžu podporiť reprezentantov: Postup, ako si môžete kúpiť lístky na EURO

Slovenskí futbalisti počas tréninguSlovenskí futbalisti počas tréningu Zdroj: TASR - Martin Baumann

BRATISLAVA - Slovenský futbalový zväz (SFZ) informuje fanúšikov, že vstupenky na zápasy slovenskej reprezentácie na ME 2020 sú stále v predaji na webe euro2020.com/tickets. Pred samotnou kúpou je potrebné vytvoriť si konto/registráciu a zadať prístupový kód: SLOVENSKISOKOLI.

Každý záujemca/kupujúci si musí vytvoriť konto na vstupenkovom portáli Európskej futbalovej únie (UEFA) a ďalším krokom na nákup lístkov na zápasy slovenskej reprezentácie je zadanie prístupového kódu. Vstupenky sa dajú zakúpiť iba na zápasy Slovenska. Jedna registrovaná osoba si môže s daným prístupovým kódom zakúpiť 4 vstupenky v jednej kategórií (napr. 1 osoba = 4 vstupenky 1. kategórie). Nie je možné si zakúpiť vstupenky v rôznych kategóriách, t. j. kombinácia kategórií. Nákup a platba za vstupenky je online a výhradne cez oficiálny portál UEFA.

Na jednu registráciu – to znamená jedna mailová adresa a prístupový kód SLOVENSKISOKOLI - je možné kúpiť 4 vstupenky (na jeden zápas, prípadne 2 vstupenky na jeden 2 vstupenky na druhý a podobne). Kupujúci ich musí kúpiť pri jednom prihlásení – pokiaľ zaplatí 2 kúpené vstupenky napríklad na zápas Poľsko – Slovensko a chce sa vrátiť kúpiť vstupenky na zápas Švédsko – Slovensko, systém ho už s jeho mailovou adresou nepustí.

Informoval o tom SFZ na oficiálnom webe.

Viac o téme: Slovensko SFZ
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR