Novú generáciu brankárov motivuje skrz emócie na ľade

Zdroj: Niké

BRATISLAVA - Spoločnosť Niké odštartovala svoju novú kampaň, v ktorej figuruje majster sveta z Göteborgu, hokejová brankárska ikona Ján Lašák.

Patrí medzi slovenské hokejové brankárske legendy. Jeho meno sa spája s najväčšími úspechmi našej krajiny. Je držiteľom všetkých troch cenných kovov z majstrovstiev sveta, pričom najpamätnejšie sú jeho výkony zo šampionátu v Göteborgu. Vo Švédsku bol jedným zo základných pilierov zlatého ťaženia našich reprezentantov. Pri hokeji ostal a momentálne odovzdáva svoje cenné brankárske skúsenosti nastupujúcej generácii. Novou tvárou kampane spoločnosti Niké je Ján Lašák.

Novú generáciu brankárov motivuje Zdroj: Niké

„Niké vnímam ako aktívnu spoločnosť podporujúcu šport“

Rodák zo Zvolena kývol na spoluprácu s Niké, ktorá je jednotkou na stávkovom trhu už 30 rokov. Majster sveta z Göteborgu je hviezdou nových reklamných spotov, ktoré už môžete vídať na televíznych obrazovkách a intenzívnejšie ich budeme vnímať počas blížiacich sa MS v hokeji. "Niké vnímam ako veľmi aktívnu spoločnosť podporujúcu šport. Veľmi oceňujem ľudí, ktorí investujú peniaze na to, aby športovci ostali tu na Slovensku. Som rád, že Niké podporuje napríklad hokejový klub, individuálnych hráčov a investuje aj do iných športov. Za mňa všetka česť a klobúk dole. Máme na Slovensku množstvo mega firiem, ale ešte som veľmi nezachytil, že by vo veľkom sponzorovali šport alebo nejaký klub." Následne zhodnotil aj samotnú participáciu v kampani.

"Samotná scéna a kulisy, ako sa spoty natáčali, ma zaujala už na papieri. Keď som ju následne videl naživo, spadla mi sánka. Bolo to výborne spracované. Hneď po natáčaní som bol zvedavý na finálny výsledok a veľmi som sa na to tešil," povedal Lašák.

„Vždy ma to ťahalo do brány“

Hokejová legenda sa rozrozprávala aj o tom, ako začínala s hokejom, o ktorom hovorí, že je jeho celoživotnou vášňou a láskou. "Prvých päť rokov svojho života som s rodičmi býval iba 100 metrov od zimného štadióna, kam som chodieval namiesto pieskoviska či dvora. Táto spomienka ostala vo mne zakorenená a svedčí o tom aj fakt, že hokej sa stal mojou vášňou a láskou na celý život. Keď som mal šesť rokov, presťahovali sme sa na sídlisko. Vtedy sa začali prvé hokejové súboje na chodníkoch, medzi ktoré som si vždy položil dva kamene a postavil sa medzi ne. Vždy ma to ťahalo do brány," uviedol Lašák. Bývalý brankár následne doplnil, že zlom nastal na základnej škole, kedy sa začal hokeju aktívnejšie venovať. A aj napriek tomu, že ho v klube videli medzi hráčmi na ľade, jeho to odjakživa ťahalo do bránky.

Novú generáciu brankárov motivuje Galéria fotiek (3) Zdroj: Niké

Vychováva svojich nasledovníkov

O nasledovných úspechoch jedného z našich najlepších brankárov asi netreba hovoriť. Ani po skončení profesionálnej kariéry nezaháľa. V roku 2019 totiž otvoril hokejovú akadémiu Rates Golie Academy, kde spolu ďalšími trénermi vychováva novú generáciu brankárov. Tých motivuje na zaujímavom príklade.

"Pracujem so staršími deťmi do trinásť rokov. Sú to výberoví chlapci. Ja im poviem jednu vec. Je to niečo, čo som zistil počas mojej kariéry a v podstate im dám otázku: „Chlapci, keď máte najbohatšieho človeka na svete, ktorý má úplne všetko: jachty, ostrov, autá a kúpi si čokoľvek, viete, čo spraví potom? Kúpi si šport, pretože chce emóciu. Vy máte reálne viac ako ten človek, ktorý má všetko. Je to holý fakt. Najbohatší ľudia na svete si kupujú emóciu. My ju máme a prežívame ju dennodenne. On si ju užíva z VIP boxu, ale my ju prežívame na ľade, takže reálne máme viac ako on."

Majstrovské odmeny pre hráčov Niké

Ján Lašák je tvárou majstrovskej kampane, ktorú prináša Niké. Jej súčasťou sú aj výhody pre samotných klientov Niké. Noví hráči po zaregistrovaní a následnom overení získanú od Niké 20 eur zadarmo a navyše sa im prvým vkladom na konto alebo podaným tiketom v pobočke spustí Bonus bez limitu. Ten je postavený na siedmich úrovniach. Za pokorenie prvých šiestich úrovní získanú klienti odmenu vo forme voľných tiketov a to vo výške 19 eur. Lenže, to najlepšie prichádza na záver. Posledná siedma úroveň je bez limitu. Klient ju môže prejsť viackrát, sám rozhoduje o odmene, akú získa počas 14 dní od aktivácie bonusu.

Nová majstrovská kampaň prináša výhody aj pre existujúcich klientov. Aké sú to, sa dozviete už v utorok 18. mája! Počas majstrovskej kampane to bude rozhodne majstrovské! Máte sa na čo tešiť!