Jones spravil dôležitý krok v zmysle očakávaného zápasu v UFC: Čaká má ďalšia kapitola kariéry!

Jon JonesJon Jones Zdroj: SITA/AP/John Locher

BRATISLAVA - Jon Jones spravil aktuálne krok, ktorý by mohol podľa mnohých expertov v situácii ohľadom jeho neúspešných rokovaní s Danom Whiteom výrazne pomôcť. Bývalý šampión si do tímu pribral jedného z najskúsenejších manažérov.

"Richarda Schaefera mám pri sebe ako svojho poradcu. Som nadšený, že sa môžem pustiť do ďalšej kapitoly svojej kariéry. Nemôžem sa dočkať toho, kedy sa budem môcť ukázať fanúšikom," konštatoval Jones na Instagrame. Schaefer sa pohybuje v tomto odvetví viac ako 20 rokov a dal dokopy niektoré z najväčších eventov pay-per-view, v ktorých zápasili napríklad Floyd Mayweather, Bernard Hopkins, Oscar De La Hoya či Juan Manuel Marquez. V boxerskom svete je teda známym pojmom aj vďaka organizácii Golden Boy, kde pôsobil viac ako desať rokov ako spoluzakladateľ pri Oscarovi De La Hoyovi. 

"Je mi cťou a výsadou, že môžem pracovať s takým úžasným športovcom a človekom, akým je Jones. Teším sa na stretnutie s Danom Whiteom a jeho tímom, na ktorom dáme dokopy boje, ktoré chcú fanúšikovia vidieť," konštatoval skúsený manažér. Dana White je rokovaniam rozhodne vďaka tomuto kroku od Jonesa naklonený. "Richarda mám rád, poznám ho dlho. Vybudoval Golden Boy, vie, čo robí, je to šikovný chlap. Mám ho rád a vážim si ho," konštatoval White. 

Viac o téme: Jon Jones Dana White Richard Schaefer
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články