Bývalé krásne zápasníčky UFC chystajú boj s holými päsťami: Fanúšikov lákajú aj vyzývavými fotkami

Paige VanZantPaige VanZant Zdroj: Instagram/Paige VanZant

BRATISLAVA - Organizácia BKFC, v ktorej sa bojuje holými päsťami, znova zaujala fanúšikov atraktívnym súbojom. A to ako po stránke fighterských skúseností a slávy Paige VanZant a Rachael Ostovich, ktoré sú obe bývalými zápasníčkami UFC, tak aj faktom, že sa v ringu stretnú dve krásne ženy, ktoré to využili aj v rámci marketingu.

Paige VanZant pôsobila v UFC od roku 2014 a jej MMA rekord je 8-5 (v UFC 5-4), Ostovich má na rozdiel od svojej súperky menšie skúsenosti s UFC, v ktorej odbila len 4 zápasy a z toho až trikrát prehrala. V jednom prípade aj s VanZant, konkrétne 19. júna 2019, keď rodáčka z Nevady v druhom kole predviedla úspešný armbar. 

VanZant už jeden zápas holými päsťami v BKFC má za sebou, nestačila v ňom na Britain Hart, ktorá ju porazila na body. Jej najbližšia súperka Rachael Ostovich si, naopak, odkrúti v tomto druhu bojových športov premiéru. Vo svojom prvom zápase v BKFC by si VanZant mala údajne prísť na viac ako milión dolárov, čo by sa je v UFC asi tak skoro nepodarilo. 

Organizácia tento zápas predáva verejnosti ako "hot girl fight", vo voľnom preklade zápas krásnych žien. Tie sa k tomu tak aj postavili a svojich fanúšikov na sociálnych sieťach poriadne provokujú. Nedá sa povedať, že by to nerobili aj predtým, tentoraz je to ale rozhodne súčasť dohody medzi zápasníčkami a organizáciou, ktorá sa stáva čoraz populárnejšou. 

 

Viac o téme: UFC Paige VanZant Rachael Ostovich BKFC
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články