Prekvapujúci zvrat, tento borec bude bojovať s Vémolom: Príde Ragozin do Oktagonu na iný zápas?

Marcin Naruszczka vs Karlos VémolaMarcin Naruszczka vs Karlos Vémola Zdroj: Archív Oktagon MMA

BRATISLAVA - Už dlhšie sa hovorí o tom, kto bude ďalším súperom pre Karlosa Vémolu v titulovom zápase strednej váhy. Rozhodnúť sa o tom malo v zápase Spicely vs Naruszczka, v ktorom bol prvý menovaný favoritom na výhru.

Marcin Naruszczka je skúsený 38-ročný Poliak, ktorý mal pred zápasom na Oktagon 24 za sebou 30 zápasov, z toho 21 víťazných. dvakrát sa predstavil aj v KSW, no v oboch vystúpeniach v tejto organizácii prehral. Jeho súperom bol favorizovaný Eric Spicely, ktorý má na konte 7 zápasov v UFC. Naruszczkovi sa darilo pracovať v oktagone úspešnejšie v prvom kole, v druhom svojho súpera trafil presným úderom a následne ho dokončil na zemi. 

Marcin Naruszczka udiera Erica Galéria fotiek (2) Zdroj: Archív Oktagon MMA

Súperom Karlosa Vémolu, ktorý pred zápasom favorizoval Spicelyho tak bude Naruszczka. Podľa Oktagonu sa s Marcinom stretne v súboji o opasok šampióna vo váhe do 84 klilogramov na turnaji Oktagon 26 na Štavnici. 

Mikhail Ragozin, ktorý je ďalším čakateľom v rade na súboj s Karlosom Vémolom by sa v Oktagone mohol predstaviť proti inému súperovi. Viktor Pešta (16-6) totiž včera zvíťazil nad Riccardom Nosigliom (8-2) v druhom kole a priísal si celkovo 17-ty triumf v profikariére. Bývalý zápasník UFC vyzval okamžite po víťazstve do tanca v Oktagone "ruského medveďa", ktorý má záujem o súboj s Karlosom. To či RCC uvoľní svojho špičkového borca aj na iný súboj ako boj s Vémolom sa dozvieme o pár dní. 

Viac o téme: Karlos Vémola Viktor Pešta Mikhail Ragozin Eric Spicely Marcin Naruszczka
  • Autor: © Zoznam

Súvisiace články