VIDEO Reaves zrazil súpera a vyvolal hromadnú bitku: Toto už nemalo s tvrdosťou nič spoločné!

Reaves z Vegas dostal dvojzápasový dištanc
Reaves z Vegas dostal dvojzápasový dištanc Zdroj: YouTube/SPORTSNET

DENVER - Hokejový útočník Ryan Reaves z tímu Vegas Golden Knights dostal dvojzápasový trest za hrubé a nešportové správanie, ktorého sa dopustil v úvodnom zápase 2. kola play off NHL proti Coloradu. Informoval o tom oficiálny web profiligy.

Reaves v tretej tretine fauloval obrancu Avalanche Ryana Gravesa a vyvolal na ľade hromadnú bitku, po ktorej hrali Golden Knights deväť minút v oslabení. Reaves, ktorý v prerušenej hre udrel protihráča do hlavy, následne dostal trest na 2+2+10 minút a putoval predčasne do šatne.

"Toto už nemalo s tvrdosťou nič spoločné. Jeho misiou bolo niekoho zraniť. Som si istý, že sa na to liga pozrie a posúdi, či v tom bol úmysel," komentoval správanie Reavesa kapitán Avalanche Gabriel Landeskog. Colorado v prvom zápase finále Západnej divízie rozdrvilo Vegas 7:1.

Viac o téme: Colorado Avalanche Gabriel Landeskog Vegas Golden Knights Ryan Reaves