FOTO Agüero ukázal svoju veľkosť: Nádherná rozlúčka! Zamestnancom venoval luxusné darčeky

Sergio AgüeroSergio Agüero Zdroj: SITA/AP/Rui Vieira

MANCHESTER – Sergio Agüero je nielen fantastický futbalista, ale aj mimoriadne skromný a charakterný človek. Svoju veľkosť dokázal aj počas rozlúčky s Manchestrom City, kde strávil rovných desať rokov a nastrieľal úchvatných 260 gólov.

Argentínsky superkanonier sa so "Sky Blues" rozlúčil spôsobom jemu vlastným. Viac ako 60 zamestnancom klubu z Etihad Stadium rozdal darčeky za desiatky tisíc eur vrátane luxusných hodiniek značky Tag Heuer či Hublot. Na všetkých darčekoch zanechal aj milý odkaz: „Ďakujem! Kun Agüero.“

To však nebolo všetko. Na svoje si prišiel aj zamestnanec "Citizens", ktorý sa stará o dresy a výstroj. Šťastný muž vyhral Range Rover, ktorý tridsaťtriročný futbalista venoval do tomboly. Ešte pred odchodom do katalánskej metropoly sa Agüero rozhodol prispieť štedrou sumou do spoločnej kasy, z ktorej sa počas vianočných sviatkov kupujú darčeky pre zamestnancov Manchestru City. 

Sergio Agüero podpísal s FC Barcelona dvojročnú zmluvu s výstupnou klauzulou vo výške viac ako 100 miliónov eur. Do Španielska sa vracia po desiatich rokoch, v drese Atlética Madrid (2006 – 2011) odohral 230 zápasov a strelil sto gólov. 

Viac o téme: Premier League FC Barcelona Atlético Madrid Manchester City Sergio Agüero
  • Autor: © Zoznam
  • Twitter/Man City Report
  • Zdroj: športky

Súvisiace články