Odborník o trilogickom stretnutí sa McGregora s Poirierom: Conor bude pripravený!

Conor McGregor a Dustin PoirierConor McGregor a Dustin Poirier Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA - Už čoskoro sa fanúšikovia dočkajú zápasu s poradovým číslom tri medzi Dustinom Poirierom a Conorom McGregorom, v kalendári treba mať poznačený dátum 11.7.2021. Poirier si posledným víťazstvom vyslúžil veľký rešpekt, keďže Conora doslova donútil prehrať po tom, čo mu rozkopal nohu a následne ho ukončil spôsobom TKO v druhom kole.

Na názor na tento zápas sme sa pýtali jedného z najpovolanejších expertov na UFC. Dlhoročný komentátor najlepšej fighterskej ligy sveta Michal Petrgál pre Športky prezradil, čo od tohto zápasu očakávať. "Zavŕšenie trilógie Conora a Dustina je aktuálne podporené dlhodobou propagáciou a v hale bude plno divákov. V tomto ohľade je to pre UFC najväčší galavečer, aký môže aktuálne spraviť. Neznamená to, že spoločnosť nebude mať pripravené ďalšie veľké zápasy. Celý fight week bude o niečom inom ako predtým."

"Tentokrát by to malo byť oficiálne iné z dôvodu, že sa situácia medzi nimi vyhrotila, aj keď je to otázka, či to nebolo vypočítavé z jednej aj druhej strany. Pre Conora je aktuálne lepšie, že hneď po januárovej prehre vedel, že chce a bude pokračovať ďalej. Keby mal totiž dlhšiu pauzu, trošku by som sa o jeho budúcnosť obával. Conor tiež bude určite pripravený na to, na čo predtým až tak dobre pripravený nebol. Nikto by sa nehneval, keby sa trilógia zavŕšila veľkou vojnou, ktorá by došla kľudne až do piateho kola," konštatoval Petrgál. 

Viac o téme: Conor McGregor UFC Dustin Poirier
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články